Page 12 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon May 11, 2009 4:32 pm
by Lord Stepha
Vždit to jsou docela sexy baby,tak kdo by se o ně nestaral :mrgreen: ,ale je fakt,že těch je tam nějak moc,a tohle teď bude trochu uchylny,dyž se řekne hrad kobka(temní elfové),vybaví se mně lesbický orgie..........

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu May 14, 2009 6:03 pm
by Ornella
tak to vidis me kdyz se zase řekne hvozd(elfové jako takový blondacci :) )tak si radši ty gay orgie nepředstavuju :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu May 14, 2009 7:16 pm
by Lord Stepha
Fůůůůůůj :oops: ,ale me neprijdou tak sexy,ale ne jen proto,ze sem kluk,ale vem si,v boji,dyz do nich nekdo flakne,tak hekaj jak maly selata(treba ti tanecnici),a nebo ten druid,tomu je snad pres 100let,nebo ten lucistnik(lovec to je mysim),na tech obrazkach se tvari jak sfetovanej(hlavne ten 3.abgrejd) :mrgreen:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat May 30, 2009 8:42 pm
by Ornella
njn ber to tak jak to je jinak jestli je těm drudům 100 let tak teprve teď šli do školy :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Tue Feb 16, 2010 7:58 pm
by asamm
a kolik jim bude az odejdou ze skoli ??????

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Feb 17, 2010 10:58 am
by MINOTAUR
ak z nej vôbec odídu :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Feb 17, 2010 7:36 pm
by asamm
ale asi odejdou a pujdou znova a budou cekat dokud neprijde valka az k nim coz nebude trvat zas tak dlouho

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Feb 03, 2011 2:19 pm
by Khengi
prosimtě. ty ani neodejdou. elfové se staraj jen o to aby byli hezký takže věčinou času stráví česánim. a navíc, jsou tak hloupí, že ani odejít nemůžou(to je můj názor).

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 12:45 pm
by Grawl
StreetX38 wrote:Ano to je zářný příklad ale on je v podstatě démon.

Nebyl náhodou Agrael v podstatě temný elf ?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 6:38 pm
by Grawl
Ornella wrote:Já nevim podle mě se o to spíš Tuidhana nepokusila i když ono možná to bude v tom že když Tuidhana sjednotila TE tak třeba žádný klany nebyly

Ale Tuidhana nesjednotila TE ona je už měla sjednocený. Sjednotit by je dokázala ale jenom protože byla královna a všichni by jí následovali kdyby to měla jako Raelag tak by to podle mě nedokázala.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 6:40 pm
by Grawl
StreetX38 wrote:Ano protože se Mužům nevěnujete! kdybyste se jim věnovali atk by taky byli na 6. lvlu.

Ale muži jsou na 6. levelu je tam paladin a thén. Krom toho titán je taky v podstatě muž a to je lvl7 :arrow: :idea:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 6:41 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:Ne ne!je dobře že se o ženy tak staráme!Protože ženy mají schopnost RODIT!řikala jsem to i na heroes centrum!Ale ty jseš chlap ty to nechápeš.HAHAHA

Chci vidět ženu porodit bez muže.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 6:50 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:To je pravda.jednou do roka ne.NEž žena dítě porodí trvá rok a něco a pár měsíců nemůže mít další dítě

Ty víš jak dlouho jsou temné elfky těhotné? A lidské ženy jsou těhotné devět měsíců ne rok a něco.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 6:57 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:Aha.No a co?Prostě Holky se do toho kláštera posílaj daleko míň než kluci!U TE bych nechtěla bejt kluk!HAHAHAHAHAHAHA

Nevím kde jsi sehnala to že tam holky posílaj míň a být normální kluk bych u TE taky nechtěl ale být takovej Raelag nemusí bejt špatný.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 7:02 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:Muži jsou neschopný?HAHAHAHAHA!JSte neschponý,neschopný!Ano to je myslím pravda ale kam jsi chodil do školy?A proto elfy nesnášim a chci je zabít!Jo jsem silnější než několik mužů!TAkže Zehire.......

Muži jsou považováni za neschopné to neznamená že jsou nutně neschopní.