Page 12 of 12

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Wed Mar 07, 2012 9:22 pm
by estla
Len toľko - sakra, prečo to tam nieje??? :D

edit
po prečítaní Dev Team Q&A už síce viem prečo, ale aj tak s tým nie som spokojná :twisted:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 9:39 am
by concobara
Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 10:49 am
by Dave_Jame
Čenich drž :mrgreen: Právě naopak. ty křídla jsou skvělé tím, jak jsou unikátní a blanitě motýlí křídla jsou přesně věc co MaM potřebuje, svůj originální nádech.... :wink:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 11:40 am
by estla
concobara wrote:Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)


Podľa mňa je hrozivý dosť - a ak dobre vidím, značne sa podobá na Malassu - ak to teda nie je ona :) Možno trochu ubrať kriklavosti tej fialovej.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 1:18 pm
by concobara
No na me ze vseho nejvice pusobi (ne vypada, ale proste mam z toho artworku takovy pocit) jako Pohadkovy drak v HoMaM 3 ... Originalni coz o to, to asi je, ale ve chvili kdy hlavni jednotky vsech narodu vypadaji majestatne/hrozive tak detinsky vzhled draka jako jakehosi bozskeho aspektu mi prijde trosku mimo misu

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 3:14 pm
by Dave_Jame
Pro pořádek ten styl draka je schodný s tím, jak je vyobrazována malassa v Atrbooku, a s tím, jak vypadá jeden nejmenovaný boss ve hře.
Prostě tak je nyní navrhnut černý drak ve hře, a mě se líbí.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Mar 08, 2012 4:09 pm
by Altair8
estla wrote:
concobara wrote:Ty fialové fleky na tom dračím křídle nejsou vůbec pěkné. Vypadá pak jak retardovaný motýl...kdyby byly jen černé tak je hrozivější a hezčí... :)


Podľa mňa je hrozivý dosť - a ak dobre vidím, značne sa podobá na Malassu - ak to teda nie je ona :) Možno trochu ubrať kriklavosti tej fialovej.


Zatím je to jenom artwork, tak o barvy se nebojím...A jinak myslím, že tím už je 100% potvrzené, že příští národ bude Kobka :)