Page 12 of 45

Re: H6 technická podpora

Posted: Fri Oct 21, 2011 5:53 pm
by concobara
Zaity wrote:pls jak řešíte to padání ve 3. kampani za nemrtve ? :evil:


Smazal jsem všechny "sejfy" co mám pro kampaně a spustil jsem tu mapu od znova (měl jsem tam možnost spusti ne restartovat a to mi pomohlo

Re: H6 technická podpora

Posted: Fri Oct 21, 2011 6:26 pm
by Zaity
concobara wrote:
Zaity wrote:pls jak řešíte to padání ve 3. kampani za nemrtve ? :evil:


Smazal jsem všechny "sejfy" co mám pro kampaně a spustil jsem tu mapu od znova (měl jsem tam možnost spusti ne restartovat a to mi pomohlo


tak to mi vůbec nepomohlo ted po spuštění te 3. kampaně když chci postavit budovu to hned spadne :cry:

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 10:01 am
by Firestone
Ahojte, to je tak HW žravé, že se to skoro nedá hrát na Core2 Duo@3.2 GHz, 8 GB RAM a nVIDIA 9800 GT? Nebo je u mně něco špatně? :? Je to líné jako veš...
Zkoušel jsem to pouštět v okně na 1024x768 a GPU-Z mně ukazovalo vytížení GPU na cca 20%, ale CPU to bylo na cca 75-95%. To je tak šíleně odfláklá optimalizace, anebo je to moje železo tak slabučké?
Kde jsou časy HOMAM II, které jsem si dovezl kdysi z Německa :)

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 10:04 am
by Brennus
Firestone wrote:Ahojte, to je tak HW žravé, že se to skoro nedá hrát na Core2 Duo@3.2 GHz, 8 GB RAM a nVIDIA 9800 GT? Nebo je u mně něco špatně? :? Je to líné jako veš...
Zkoušel jsem to pouštět v okně na 1024x768 a GPU-Z mně ukazovalo vytížení GPU na cca 20%, ale CPU to bylo na cca 75-95%. To je tak šíleně odfláklá optimalizace, anebo je to moje železo tak slabučké?
Kde jsou časy HOMAM II, které jsem si dovezl kdysi z Německa :)


Neco je spatne u tebe. Ja mam podobnou sestavu a jede mi to v poho. Mozna mas malo mista na ukladani pameti?

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 10:10 am
by Firestone
Hmm... a jaké máš vytížení CPU během hry na mapě? Mně to jede tak maximálně 12-15 fps při tom vytížení, co jsem psal.

EDITED: Třeba na mapě po načtení ul. pozice nic nedělám a v prostředcích sleduji, jak mně to ždímá obě jádra téměř na 100%.
Paměti je habaděj (8GB RAM+stránkovací)

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 12:14 pm
by Brennus
Firestone wrote:Hmm... a jaké máš vytížení CPU během hry na mapě? Mně to jede tak maximálně 12-15 fps při tom vytížení, co jsem psal.

EDITED: Třeba na mapě po načtení ul. pozice nic nedělám a v prostředcích sleduji, jak mně to ždímá obě jádra téměř na 100%.
Paměti je habaděj (8GB RAM+stránkovací)


Procesor 58% +-
Fyzicka pamet 74% +-

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 1:54 pm
by Firestone
Tak to teda netuším, čím to je. Ještě sleduji, že je to víc pomalé po aplikaci posledního updatu (v1.1.1).

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 1:56 pm
by kiliroy
Je to jenom můj problém nebo tam scénáře ve vlastní hře nemá nikdo. Navíc nemůžu stáhnout ani stažitelný obsah (exkluzivní mi došlo že bude asi pro ty co si koupili sběratelskou edici), chce to po mně nějaký klíč ale já ho nikde v krabičce se hrou nemůžu najít, mám tam akorát instalační.

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 2:56 pm
by Firestone
Tak jsem zdá se narazil na jádro problému -- mám nastavené otáčky větráku dle teploty jádra CPU. Nicméně zpomalování, když se systém přehřívá mám v BIOSu vypnuté, ale když nechám vše řídit automaticky, tak se mně hra začne zpomalovat. Když dám otáčky na 100% výkonu, tak to jede svižně.
Ale když sleduju v pozadí aktuální hodnoty výkonu CPU a GPU, tak se vůbec nemění i když to chladím míň. To teda nechápu proč se to pak zpomaluje...

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 3:55 pm
by Dave_Jame
kiliroy wrote:Je to jenom můj problém nebo tam scénáře ve vlastní hře nemá nikdo. Navíc nemůžu stáhnout ani stažitelný obsah (exkluzivní mi došlo že bude asi pro ty co si koupili sběratelskou edici), chce to po mně nějaký klíč ale já ho nikde v krabičce se hrou nemůžu najít, mám tam akorát instalační.

Klíč ke speciálnímu obsahu by jsi měl mít na letáku přiloženém ke hře, a ano absence vlastnich map je celkem problem, zkus se podívat zda jsi jen náhodou nedal podmínky kterým neodpovídá ýádná mapa.

Re: H6 technická podpora

Posted: Sat Oct 22, 2011 4:15 pm
by kiliroy
Dave_Jame wrote:
kiliroy wrote:Je to jenom můj problém nebo tam scénáře ve vlastní hře nemá nikdo. Navíc nemůžu stáhnout ani stažitelný obsah (exkluzivní mi došlo že bude asi pro ty co si koupili sběratelskou edici), chce to po mně nějaký klíč ale já ho nikde v krabičce se hrou nemůžu najít, mám tam akorát instalační.

Klíč ke speciálnímu obsahu by jsi měl mít na letáku přiloženém ke hře, a ano absence vlastnich map je celkem problem, zkus se podívat zda jsi jen náhodou nedal podmínky kterým neodpovídá ýádná mapa.


Nemám sběratelskou edici, ale kdyby tam měl být i přesto nějaký leták tak ho tam nemám (min. né v krabičce). Vlastní mapy tam mám, akorát když dám nahoře místo souboj, scénář, tak se mi to uplně vyprázdní.

Re: H6 technická podpora

Posted: Sun Oct 23, 2011 5:10 am
by Morbid
Dobrý deň, neviem, či svoju otázku smiem písať sem, ale neviem, kam inam-potrebujem vedieť, či pri hraní singlu je nutné byť online, mám taký pocit, ako by niekto na fóre spomínal offline režim. :P Po skúsenostiach s istou hrou, ktorú som dodnes nehral (mám originál a dosť silný počítač), nenávidím DRM. :evil:

Re: H6 technická podpora

Posted: Sun Oct 23, 2011 8:39 am
by Dave_Jame
Hra by měla být normálně hratelná v Offline modu, jen nebudeš mít přístup k online bonusům, a nebudou se ti do statistik započítávat tvé herní výsledky.

Re: H6 technická podpora

Posted: Sun Oct 23, 2011 9:44 am
by Morbid
Ďakujem za odpoveď, nechcem vyzerať ako blbý, ale som si pozeral na internete v jednom obchode cenu heroes VI, a tam bolo, že hra vyžaduje pripojenie k internetu. Som možno až priveľmi úchylne opatrný, po mojich skúsenostiach s tým DRM-kom. P.S. Aké sú tie online bonusy? :)

Re: H6 technická podpora

Posted: Sun Oct 23, 2011 10:27 am
by efik
Mám již 17 lvl dynastie (mám orig. sběratelskou edici) a nejde mi nakupovat bronzové doplňky z oltáře přání.

Na co lze využít lichovu schopnost zmenšení odolnosti proti temnotě. Nevšiml jsem si, že by to třeba navyšilo zranění temnotou pokud potvora už má toto prokletí.