Page 12 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:12 am
by estla
No prepáč, ale inakšie v podstate sme ako národy nepriatelia :mrgreen: Mne Urgash môže byť ukradnutý :wink:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:20 am
by Nebiros
estla wrote:No prepáč, ale inakšie v podstate sme ako národy nepriatelia :mrgreen: Mne Urgash môže byť ukradnutý :wink:


Tak ked vypalim Ygg-Chall nedakuj mi :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:23 am
by estla
No skús to! A uvidíš to PEKLO, čo ti aj spravím na zemi :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:31 am
by Nebiros
estla wrote:No skús to! A uvidíš to PEKLO, čo ti aj spravím na zemi :twisted:


To Sheog skorej zamrzne než mi malička Estla urobí zo života a na Shane peklo :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:37 am
by estla
No to ver, že zamrzne - bo nie som sama - za mňou stoja všetci temní elfovia :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:39 am
by Nebiros
estla wrote:No to ver, že zamrzne - bo nie som sama - za mňou stoja všetci temní elfovia :)


Ale moja, urobime niečo podobne jak sme urobily v Irollane, poslali sme jednych proti druhym a niečo take by sa mohlo stat znova klan proti klanu, čo je taky celkom normalne u TE, vyrovnavanie sporov :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:44 am
by estla
Minulosť sa nebude opakovať - zas tak dementní nie sme, aby sme opakovali rovnaké chyby z minulosti - dokonca verím, že nájdeme cestu späť k našim dávnym bratom, elfom a spojíme sa - aký doják :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 8:24 am
by Lucas Gryf
Na naší straně (démonů) jsou Soulscaři a kdo ještě?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 10:33 am
by MINOTAUR
Ešte kultisti atď. je toho moc :D , a Estla nechci aby som sa s tímy mojimi 100 légiami Pit Lordov otočil na Ygg-Chall bo to by sa ti moc nepáčilo xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 10:39 am
by kiliroy
Mimochodem.... Až tě můj milý Nebirosy neby tebe mů nemilý MINOTAURe Kha-Beleth zabije, protože jdete proti němu tak vám akorát vmetu do xichtu: JÁ TO ŘÍKAL!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kde se flákáš Kha-Belethe??

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 10:42 am
by MINOTAUR
Kha-Beleth sa fláka čiže niekto ho musí nahradiť a ten niekto som ja :twisted: . No čo už má smolu a za mnou už je väčšina Sheogu :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 11:06 am
by Kha-Beleth
MINOTAUR wrote:Kha-Beleth sa fláka čiže niekto ho musí nahradiť a ten niekto som ja :twisted: . No čo už má smolu a za mnou už je väčšina Sheogu :D

Už dlouho sleduji vaši diskusi a nechávám vás dělat, co chcete, ale tohle jsi přehnal. Tak všichni fofrem do války, vyhlaďte anděli a kohokoli dalšího, vy horké hlavy :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 11:17 am
by MINOTAUR
To som len tak žartoval, ale musíš uznať že ako tvoja pravá ruka by som bol ideálny heheh :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 12:58 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:Ešte kultisti atď. je toho moc :D , a Estla nechci aby som sa s tímy mojimi 100 légiami Pit Lordov otočil na Ygg-Chall bo to by sa ti moc nepáčilo xD


Myslíš, že tie legie Impov ti nejak pomôžu? proti sedliakom možno ale aj tích treba zničiť, zaklad je pripraviť azyl o príjmy, sedliaci rovna sa prijmy a prijmy sa rovna financie na válku, to je zakladný problem u ludí, na to aby mohli bojovať potrebuju plat prva slabyna Azylu takže Miňo to necham na teba a ja si idem uživať orgie do Sylvanu, zabijať čichačov kytek a vypalovať lesy :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 1:49 pm
by MINOTAUR
Pit Lordi a nie impovia keď už tak, a azyl mám v malíčku viem čo treba.