Page 112 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 5:14 pm
by estla
Montezuma3 wrote:Manual? pošli odkaz, ten chci prosím :)


Ten som našla priamo na stránke H6 Facebooku, momentálne nemám naň prístup, ak to nenájdeš večer ti to pošlem - a tu je http://bit.ly/qyusXz

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 5:27 pm
by estla
estla wrote:A konečne tu nie som v noci sama... :lol: Chcela som sa spýtať, našla som manuál k H6, ktorý je v angličtine, bude aj v češtine ako bol k H5 :?:
To dost záleží na 3 věcech

Jestli tvůrcům manuálu nebude vadit lokalizace
Jestli na to bude čas
a Jestli by Playmani byly ochotní poskytnout sv texty ať je nemusíme složitě vyhledávat a vytahovat

Uch trochu zložité... Pokiaľ viem, tvorcovia sú ruský fan, tak tam človek nikdy nevie a ten čas, to mi je jasné a ešte aj či by bola chuť sa pustiť do toho :-))

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 7:08 pm
by Altair8
Už jste někdo potkali Bosse ? jaké jsou pocity ? :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 7:51 pm
by Dave_Jame
S jedním u jsem se setkal.. celkem bolestivé.. z relativně velké armády mi na konci zůstala 1 grupa, ale porazil jsem ho hned napoprvé. Protože by to byl spoiler, tak nebudu říkat který a v které kampani ;-), Kdyžtak do SZ,

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 8:06 pm
by BoB
Altair8 wrote:Už jste někdo potkali Bosse ? jaké jsou pocity ? :)

No v Bestiaři me dinastie mam 9 neodhalenejch ikonek podle me jsou to draci

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 17, 2011 8:11 pm
by kiliroy
No tak ja mam problemy už s prologem. Pamatuju si že už v demíčku to byly samý vysoký a furt mi tam chodily nějaký hrdinové (pořád se 2 střídali) a to samý i teď. Ale fakt netuším jak jsem to tehdy udělal :D. No jo nějak to dopadne, ale fakt nechápu jak... Ach ta skleróza. Asi je nebudu zabíjet a nechám je tam chodit abych nabral větší armádu, protože takhle to fakt nemá konce... Už se tam s nim biju 3 hodiny :lol:. Kdyby aspoň nebyla škola, takhle to musim nechat na zitra a dom se dostanu až v 7, takže si to možá ani nezahraju :( .

Opravdu nevím co s těma bugama máte. Mně Vestálka normálně oslepuje (dokáže nasrat), žádné černé obrazovky (mam noťas) a jediný problém co mám je ten poblikávající kurzor, ale toho už si ani nevšímám.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 6:59 am
by Thelvyn
Nejsem si jistý, jestli bug nebo feature, tudíž se mi to nechce psát do technických problémů ale:
V druhé kampani prologu, při questu o uneseném děcku, pouze možnost vyjednávání - slz. Ok, to mi eště tolik nevadilo. Ale o něco později, se rozhoduju jestli zrádce zabít nebo jen vyhnat, takže krev nebo slzy, ale ta možnost krve je "zašedlá" a nejde vybrat. Takže, bug nebo feature?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 7:12 am
by Dave_Jame
Tohle chyba není, je to přeci jen tutoriál, který má jen kázat, jak mají tyto prvky fungovat. A dál v kampaních už vše funguje normálně.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 10:08 am
by Robertosom
zdenek000 wrote:Docela mě štve pošta,protože ...já nevim co tam asi dělaj ale pěkně mě to štve..


No čo asi? Drtia tvojho HoMaMa :)





to Thelvyn: To je tak stavané preto aby si naisto dosiahol novú úroveň na slzách - aby si sa naučil "levelovať" reputáciu.


Inak hoši, ako som to tu prečítal, tak po dohraní prologu si dávam pauzu pokým nevýjde ňáky poriadny odbugovávací patch, radšej dohrám Disciples 3, to je síce kus nuda ale aspoň nie takto zabugovaná.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 11:22 am
by Thelvyn
Tak to sem zvědavej jestli to bude stačit, protože sem jen kvůli tomu drtil i lidský jednotky, abych toho nového levelu dosáhl - ale z druhé strany :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 2:11 pm
by Vayshan
Ja si to začnem v štvrtok, prejdem prológ a asi tiež počkám na nejaky patch pretože si to chcem vychutnať a nie nerviť ze napr. sa mi nedáva reputácia alebo niečo iné.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 18, 2011 6:38 pm
by BoB
Hmmmm další BUG nefunguje v multaku funkce Stopař (chňapnutí) :oops: už mě to začina opravdu sr.t :(

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 19, 2011 7:18 pm
by kiliroy
Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 19, 2011 7:45 pm
by concobara
Mě stopař v mulťáku myslím funguje...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 19, 2011 8:04 pm
by Dekker
kiliroy wrote:Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.


já hraji za peklo a tendle problém nemám .. tedy pokud nepočítám občasný nedostatek surovin, teď už procházím bitvy bezestrát díky vhodné kombinaci schopností, a to jsem měl jen tři druhy jednotek a nakoupil jsem až o kus později