Page 113 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Oct 19, 2011 9:56 pm
by Montezuma3
estla wrote:Montezuma3 wrote:Manual? pošli odkaz, ten chci prosím

Ten som našla priamo na stránke H6 Facebooku, momentálne nemám naň prístup, ak to nenájdeš večer ti to pošlem - a tu je
http://bit.ly/qyusXz
díky
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Oct 19, 2011 10:01 pm
by Montezuma3
kiliroy wrote:Tak mi konečně došlo co mi tak vadí na kampaních. Pořád jsem na to nemohl přijít, že jsou mapy relativně velké nevadí, že mám přístup jenom k některým jednotkám vadí, ale jenom trochu. Ale pak mi došlo že to je spojením těchto 2 problému, ve srovnání s 5 a ve srovnání s 3 tam jsou zase jiné potíže páč to už jsou prostě 2 hry které jsou uplně někde jinde. Prostě svým stylem hraju první misi za tvrz a zatím asi hodinu a stejně mám jenom 4 druhy jednotek a to je ještě musím svážet ze 2 měst a produkci goblinů si ani nemám jak zvýšit.
Že jsou mapy velké? I ta největší mapa v H6 je pořád malá.
I když teď mě tak napadá, v betě co jsem hrál, tak největší mapa byla L. A v plné mají být i XL nebo tak něco. Nemýlím se?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Oct 19, 2011 11:24 pm
by concobara
Myslím, že kdyby se v kampani odmyslely bugy ak jim není co vyčíst... Moc se mi líbí jak to mají udělané

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Oct 20, 2011 7:25 am
by Dave_Jame
mě se naopak zdá že mapy jsou opravdu velké a líbí se ni, v porovnání s H5 je to neporovnatelné, S H3 tam možná bude par velikostních rozdílu, ale ne tolik.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Oct 20, 2011 8:20 am
by concobara
To je fakt, v H5 byy mapy strašně malé...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Oct 20, 2011 7:02 pm
by BoB
Dave_Jame wrote:mě se naopak zdá že mapy jsou opravdu velké a líbí se ni, v porovnání s H5 je to neporovnatelné, S H3 tam možná bude par velikostních rozdílu, ale ne tolik.
Aš na to že se tam vubec nemění jednotky pořad ty samé na tom samem místě, v H5 se to měnilo i v H3 a je tam fura artefaktu nekolikrat vim že v H5 se stalo že jste na konci mapy měl_ 2-3 stejný ale tady mam v polovině mapy 4 stejný

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Oct 20, 2011 8:01 pm
by kiliroy
Nj mám za sebou prolog 1. misi za tvrz a 1. misi za svatyni (ano hraju to v doporučenném pořadí) a fakt mě štve že tam prostě nemám ty jednotky. Dobrá, nějak se to snést dá a u tě mise za svatyni, když dostanete první město, tak stačí jednou najmout jdenotky a už se to dá bez zastavování dohrát takže tam to tolik nevadí. Ale když mám pak nějakou mapu hrát 3 hodiny (ach ten prolog to byla noční můra) a mám to udělat s 3 druhama jednotek je to opravdu na...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Oct 21, 2011 12:00 pm
by EuroMarkos
Nenašel jsem tam funkci vygenerovat mapu.Zřejmě tam není nebo jsem to přehlédl?Těch pár vytvořených map mám už dohráno a co teď.Zbývá mi pouze kampaň,na tu jsem chtěl počkat,až se hra pořádně opatchuje a také až se pořádně naučím schopnosti apd.
Nevíte,jestli ji tam dají třeba do příštího datadisku,pokud vůbec a kdy by tak měl podle odhadů vyjít.Hra je dobrá,velmi dobrá,dokonce už začínám vyhrávat,ale je to dané tím,že mapy hraji po několikráté a vím,kde co je.Opraví se těch pár bugů a bude to jeden z nejlepších dílů
Časem tahle četnost množství map můžou být nedostačující,pro mě ta chvíle už nastala
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Oct 21, 2011 12:13 pm
by Jeremiasz
off topic
na XZONE je Heroes VI a Heroes VI collector edition na prvnich 2 mistech v prodejnosti

takze to vypada, ze hracu z Cech je dost, da se nejak pospojovat a vytvorit ve hre nejaky seznam kontaktu? pres STEAM to jde, kdo ma Heroesy ze steamu?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Oct 21, 2011 12:40 pm
by Lord Michal
Možná by to chtělo novej topic lidi ...
Je super že je hráčů tolik. Pravděpodobně bude liga, až bude hra hratelná (opravené chyby) a vyrovnaná, tak doufám že se nás tam sejde co nejvíc
Jinak možná jste zjistili že zatim nejsou souběžné tahy, zjistil jsem ale od lidí s nimaž jsem hrál mezinárodní ligu, že je hodlají zavést. Tak doufám že to opravdu udělají.
LM
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Oct 21, 2011 9:05 pm
by kiliroy
Ja doufam že zavedou něco jako umělé boje. Napdalo mě že by to bylo dobré už dřív. Byylo by to něco jako souboje v ToE, ale že by jste si schopnosti hrdiny, i armádu určily sami. Vždycky mi (jako vyznavači soubojů) to chybělo. Nikdy jsem neměl rád to pobíhání po mapě, tak jako souboje.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Oct 22, 2011 9:01 am
by Zaity
kiliroy wrote:Nj mám za sebou prolog 1. misi za tvrz a 1. misi za svatyni (ano hraju to v doporučenném pořadí) a fakt mě štve že tam prostě nemám ty jednotky. Dobrá, nějak se to snést dá a u tě mise za svatyni, když dostanete první město, tak stačí jednou najmout jdenotky a už se to dá bez zastavování dohrát takže tam to tolik nevadí. Ale když mám pak nějakou mapu hrát 3 hodiny (ach ten prolog to byla noční můra) a mám to udělat s 3 druhama jednotek je to opravdu na...
od toho vždycky byly kampaně v Heroes dalo se říct že to taky slouží k postupnému seznamování s jednotkami nikdy nebylo že by jsi v kampani hned nazačátku mohl stavět všechny jednotky.Takhle se aspon pořadně naučíš každou jednotku za danou frakci použivat na 100% než kdyby ti tam naservírovali v první misi všechny jednotky a bojuj.To si radši zahrej normal mapu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Oct 22, 2011 10:00 am
by Brennus
Zaity wrote:kiliroy wrote:Nj mám za sebou prolog 1. misi za tvrz a 1. misi za svatyni (ano hraju to v doporučenném pořadí) a fakt mě štve že tam prostě nemám ty jednotky. Dobrá, nějak se to snést dá a u tě mise za svatyni, když dostanete první město, tak stačí jednou najmout jdenotky a už se to dá bez zastavování dohrát takže tam to tolik nevadí. Ale když mám pak nějakou mapu hrát 3 hodiny (ach ten prolog to byla noční můra) a mám to udělat s 3 druhama jednotek je to opravdu na...
od toho vždycky byly kampaně v Heroes dalo se říct že to taky slouží k postupnému seznamování s jednotkami nikdy nebylo že by jsi v kampani hned nazačátku mohl stavět všechny jednotky.Takhle se aspon pořadně naučíš každou jednotku za danou frakci použivat na 100% než kdyby ti tam naservírovali v první misi všechny jednotky a bojuj.To si radši zahrej normal mapu.

Je to tak. Mnohem vetsi radost mam kdyz bojuji s pesakama, nez s sampionama.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Oct 22, 2011 8:49 pm
by Altair8
nevíte nekdo, jestli jsou Bossové i na normálních mapách nebo jen v kampani ?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Oct 22, 2011 9:07 pm
by EuroMarkos
Altair8 wrote:nevíte nekdo, jestli jsou Bossové i na normálních mapách nebo jen v kampani ?
ne,já jsem je tam tedy neviděl