Page 114 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 23, 2011 8:40 am
by Dave_Jame
Záleží na tvůrci mapy, ale ano mohou být i na normální mapě. Například na bonusové mapě ke sběratelské edici je Dračí úhoř

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 23, 2011 6:48 pm
by Dekker
docela mě tam irituje ta morálka. Zlikviduji 6 jednotek ze 7, poslední je téměř zdecimovaná když přijde během střelecké fáze o skoro 75%, nemají hrdinu a přesto mají dobrou morálku XD, já mám v armádě pekla jen jedinou maličkou jednotku azylu a téměř všechny jednotky mají morálku skoro v mínusu a ta azylová jediná v plusu XD ... docela mi to přijde jako svět naruby

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 23, 2011 9:44 pm
by Zaity
Dekker wrote:docela mě tam irituje ta morálka. Zlikviduji 6 jednotek ze 7, poslední je téměř zdecimovaná když přijde během střelecké fáze o skoro 75%, nemají hrdinu a přesto mají dobrou morálku XD, já mám v armádě pekla jen jedinou maličkou jednotku azylu a téměř všechny jednotky mají morálku skoro v mínusu a ta azylová jediná v plusu XD ... docela mi to přijde jako svět naruby


Peklo už je prostě takové s tou moralkou přečti si tady na strankach silne a slabe stránky všech národu
u pekla je psane: Slabé stránky: Žádné schopnosti na podporu jednotek, nízká morálka.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 24, 2011 7:36 am
by Dekker
Zaity wrote:
Dekker wrote:docela mě tam irituje ta morálka. Zlikviduji 6 jednotek ze 7, poslední je téměř zdecimovaná když přijde během střelecké fáze o skoro 75%, nemají hrdinu a přesto mají dobrou morálku XD, já mám v armádě pekla jen jedinou maličkou jednotku azylu a téměř všechny jednotky mají morálku skoro v mínusu a ta azylová jediná v plusu XD ... docela mi to přijde jako svět naruby


Peklo už je prostě takové s tou moralkou přečti si tady na strankach silne a slabe stránky všech národu
u pekla je psane: Slabé stránky: Žádné schopnosti na podporu jednotek, nízká morálka.


ale i tak mi nesedí to, že zdecimovaná armáda nemá špatnou morálku, nebo mi tím chceš říci, že jediní kteří mohou mít špatnou morálkou jsou jednotky pekla?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 24, 2011 12:03 pm
by Phoenix
Dave_Jame wrote:
BoB wrote:No ja zas zkoušel vylepšený a nic,
ještě jeden dotaz hrdinové a jednotky vydavají po vítězné bitvě misto jasotu takoví infantilní zvuky


Obecný problém, nejsi sám.... taky v řešení


Taky jsem se s tím podivným zvukem setkal. Pomohlo mi snížit rychlost pohybu jednotek při boji. Alespoň se mi zdá, že teď už řvou trochu normálně.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Oct 24, 2011 6:00 pm
by BoB
Phoenix wrote:
Dave_Jame wrote:
BoB wrote:No ja zas zkoušel vylepšený a nic,
ještě jeden dotaz hrdinové a jednotky vydavají po vítězné bitvě misto jasotu takoví infantilní zvuky


Obecný problém, nejsi sám.... taky v řešení


Taky jsem se s tím podivným zvukem setkal. Pomohlo mi snížit rychlost pohybu jednotek při boji. Alespoň se mi zdá, že teď už řvou trochu normálně.

Dobře ale to není řešení

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 7:37 am
by Phoenix
BoB wrote:
Phoenix wrote:
BoB wrote:No ja zas zkoušel vylepšený a nic,
ještě jeden dotaz hrdinové a jednotky vydavají po vítězné bitvě misto jasotu takoví infantilní zvuky


Taky jsem se s tím podivným zvukem setkal. Pomohlo mi snížit rychlost pohybu jednotek při boji. Alespoň se mi zdá, že teď už řvou trochu normálně.

Dobře ale to není řešení


Taky jsem netvrdil že je. Jen že to pomohlo.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 1:47 pm
by BoB
Sry jsem jen nasr*nej že je tam tolik BUGU

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 7:38 pm
by Dave_Jame
Začínám mít pocit že jsem splachovací.. zatím se mi většina bugů buď vyhnula, nebo mi byly ukradené.. zajímavé

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 8:11 pm
by Altair8
Dave_Jame wrote:Začínám mít pocit že jsem splachovací.. zatím se mi většina bugů buď vyhnula, nebo mi byly ukradené.. zajímavé


nejsi sám :D ... u mě jen nefunguje štěstí a ten nájezd u křížáků, jinak mi jde všechno v pohodě

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 8:33 pm
by Dekker
Dave_Jame wrote:Začínám mít pocit že jsem splachovací.. zatím se mi většina bugů buď vyhnula, nebo mi byly ukradené.. zajímavé


buď rád ... také jsem spoustu bugů nezaznamenal, tedy zatím žádný zničující pro hraní, ale pár otravných ano

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Oct 25, 2011 9:29 pm
by kiliroy
Ono to ve výsledku tak strašný není. Já ještě za azyl pořádně nehrál, a na štěstí ani moc nezaleží když ho nemá ani počítač, ale fakt nevím co si počnu s tím jak se mi hra sekne vždy ve stejném místě. Zítra to ještě zkusím odehrát ze začátku, ale jestli to nepomuže tak fakt nevím.

Nepříjde vám ta matka běsu či jak strašně slabá. Je velká jako kráva, poškození nemá nic extra, je omezená na vzdálenost i na útok z blízka a nemá žádnou speciální abilitu. Např. jich mám 35 a přes hradby mi zabijí 2 lilimi. To je naprosto ubohý. Nebo si je dám do věže a zabiju (to jsem jich měl 20) 8 pekelných psů. Kteří mi mimochodem příjdou jako strašný sráči - jejich poškození je sice slušné, ale komp se vám o ně vždy postará v soubojích o neutrály, protože vydrží ho*no.

Sry za ty sprostá slova, ale stejně by sem neměl chodit nikdo komu je méně než 16 :lol: (mě je 14 jen tak mimochodem xD)

A ještě jsem přišel na jednu věc a sice že slzový mág nagů, je hrozně přesílený. Má prakticky časový zámek (akorát se tomu říká jinak) a ta jeho druhá abilita vás zbaví většiny nepřátel na jeden tah a ještě je odsune 2 políčka dozadu. Navíc nevím jak vám, ale mě se slzy zbírají mnohem lépe než krev. Už jen proto, že když necháte jednotky utéct, získáte 10 bodů slz a když je pronásledujete tak jenom 8 bodů krve. Alespoň jsem to tak v kampani zatím měl. Možná tak krvavý warlock je silnější, tito 2 mi příjdou oproti ostatním hodně silní.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 26, 2011 7:06 am
by Dekker
tak nevylepšená je celkem v malém počtu k ničemu, krom toho, že bere manu nepřítele, ale vylepšená má výbornou vlastnost rozmnožování kdy získáš asi kolem 20 nebo 30% jednotek navíc, což je znát v bojích. Pekelní psy mě také štvali, vždycky jsem u nich měl velké ztráty, ale to jsem nakonec vyřešil schopností "posili" a ještě třeba regenerace a kamená kůže. pak se hodí jako štít pro ostatní jelikož se na ně soupeř soustředí prvně, ale to se vyplatí až potom co jich máš tak 100, takže do té doby si je nechat v hradu a nevytahovat s nima do bitev. Tak sem to udělal já a vyplatilo se mi to

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 26, 2011 7:53 am
by concobara
Přesně jak píše dekker, ale ta pekelná matka mi taky přijde dosti ubohá jednotka, je až s podivem, že se na ni počítač soustřeďuje často hned po pekelnýh psech, kteří jsou naopak velice solidní i navzdory ne příliš velké výdrži....

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Oct 26, 2011 8:20 am
by Dave_Jame
Nešahejte mi na moje milované chapadlovce!!:-D

Ta jednotka je úžasná, bonus do počtu na první kolo a schopnost vysávat protivníkovi manu je úžasná, Jediná její nevýhoda je poloviční dostřel, ale to se dá pochopit. by byla moc silná.

Naopak psům jsem zatím na chuť nepřišel. možná právě proto, že v mé armádě působí jako hromosvod.