Page 13 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 06, 2013 7:08 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jun 07, 2013 7:32 am
by Roberto
Grawl wrote:
Krvavá fůrie wrote:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.



Ee, to zato že sa im celé dni nezatvoria chlebárne, tak sa ich potrebujú zbaviť 8)

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Jun 13, 2013 1:56 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši! :lol: :lol: :lol: :lol:

To je pokus o vraždu já jsem si matku stínu představil a málem jsem zemřel smíchy :lol: :lol: