Page 13 of 13
Re: Rovnoprávnost Temných Elfů
Posted: Thu Jun 06, 2013 7:08 pm
by Grawl
Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Re: Rovnoprávnost Temných Elfů
Posted: Fri Jun 07, 2013 7:32 am
by Roberto
Grawl wrote:Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Ee, to zato že sa im celé dni nezatvoria chlebárne, tak sa ich potrebujú zbaviť

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů
Posted: Thu Jun 13, 2013 1:56 pm
by Grawl
To je pokus o vraždu já jsem si matku stínu představil a málem jsem zemřel smíchy
