Page 13 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:37 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:Pit Lordi a nie impovia keď už tak, a azyl mám v malíčku viem čo treba.
Nn, som si isty že som počul Impovia, Pit Lordov mám ja na taženie proti elfom

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:40 pm
by Elendir
Pěkně si to ti démoni v tom svém vězení malují, ale zatím vždy když vylezli, dostali přes prsty.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:43 pm
by Nebiros
Elendir wrote:Pěkně si to ti démoni v tom svém vězení malují, ale zatím vždy když vylezli, dostali přes prsty.
To je síce pravda ale vždy ked demoni vylezli ste za to zaplatily a došlo zmenam vo svete
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:44 pm
by Elendir
Nebiros wrote:Elendir wrote:Pěkně si to ti démoni v tom svém vězení malují, ale zatím vždy když vylezli, dostali přes prsty.
To je síce pravda ale vždy ked demoni vylezli ste za to zaplatily a došlo zmenam vo svete
A to je věčný koloběh.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:46 pm
by Nebiros
Ale najlepšie na tom je, že Elfovia i ked sa doživaju vysokeho veku, takmer nesrtelny, tak sa maju nizky prirastok, takže ked budu v neustalych bojoch tak pojdu do minusu Muehehe, bohužial sa to tyka aj TE, čo ma trochu mrzi no
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:51 pm
by estla
No neboj sa. Elfovia to s tým prírastkom nemajú až tak hrozné aby vymreli. A vo vojnách ich tiež až toľko neumiera, a aby nevymreli temný elfovia o to sa postarám

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:55 pm
by Nebiros
estla wrote:No neboj sa. Elfovia to s tým prírastkom nemajú až tak hrozné aby vymreli. A vo vojnách ich tiež až toľko neumiera, a aby nevymreli temný elfovia o to sa postarám

Dokážem si to predstaviť ako sa o to postaraš

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:59 pm
by estla
Ale určite tvoja predstava nie je zhodná s mojou ... žiadna matka rodu

Na niektoré veci je lepšie ísť s rozumom ako silou, týka sa to aj vojen - aj keď tam teda bez armády moc nenamudruješ - ale zmenšuješ straty, keď zapojíš hlavu

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 3:09 pm
by Nebiros
estla wrote:Ale určite tvoja predstava nie je zhodná s mojou ... žiadna matka rodu

Na niektoré veci je lepšie ísť s rozumom ako silou, týka sa to aj vojen - aj keď tam teda bez armády moc nenamudruješ - ale zmenšuješ straty, keď zapojíš hlavu

škoda no

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 4:34 pm
by kiliroy
Možná zkusím udělat v H5 editoru kampaň jak Kha-Beleth získal moc. Jenom abych to s ním mohl v závěrečném souboji v 5. mapě na plné čáře projet Muuheehhehhhhe

. Kdyby jste ale někdo takovou kampaň chtěli udělat tak klidně. Já jsem ale na ty editory levej, rozumím akorát tomu co je v H3.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 7:00 pm
by MINOTAUR
Kľudne to môžeš urobiť aj ty, budem ti držať palce

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:25 pm
by kiliroy
Dobře. Jestli si najdu čas. Škoda jen že se blíží pololetí a s tím půl tuny testů

. Ale s tím jdou ruku v ruce vánoce, takže to snad nějak dopadne. Ale nečekejte nic extra.
A co se týče udržení populace elfů. Světlí mají problém kvůli homosexualitě a temný protože se tam ti muži žen bojí (viz popis 2. upg čarodějky).
ps: Jestli jsem někoho urazil, tak to je jenom dobře

. xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:43 pm
by estla
Tebe sa zdajú svetlí elfovia teplí? Mne prišli celkom v norme, možno trochu viac zameraný na prírodu ale inak OK. A temní elfovia sa boja žien? No myslím, že veľa ich ten vzťah risklo - inakšie by asi už vymreli

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:44 pm
by MINOTAUR
Mali by tí muži spraviť nejaký prevrat xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:44 pm
by kiliroy
Kdo by se nebál ženský se žhnoucím bičem? Samozřejmě to občas taky risknou.
A co se týče světlých tak se stačí kouknout na tanečníka meče, ten je uplně jasnej. Ale holkam se teply kluci líbí, takže se o tom s tebou hádat asi nemá smysl
