Page 134 of 156

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Nov 07, 2009 7:45 pm
by Alarik
A protože byla jako služka naprosto neschopná, tak ji ten nekromant dorazil. (-1)

Ornella 0

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Nov 07, 2009 8:39 pm
by MINOTAUR
takže koho dáme ďalej :?:

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sun Nov 08, 2009 12:34 pm
by Alarik
To nevím. Jestli zase kombinaci Heroes + další hry nebo jenom Heroes?

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sun Nov 08, 2009 1:24 pm
by MINOTAUR
To neviem ani ja,z Heroes už boli asi všetci.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sun Nov 08, 2009 5:09 pm
by Alarik
Mohli bychom tam dát některé z těch, co tam byli úplně na začátku. Dnes jsem si ten začátek pročítal a dost jsem se u něčeho nasmál. :D

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sun Nov 08, 2009 6:02 pm
by Markal
znova ne

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sun Nov 08, 2009 8:09 pm
by MINOTAUR
mne je to jedno

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Mon Nov 09, 2009 9:22 am
by Alarik
Mně v podstatě taky. Třeba něco napadne Garnola, pokud tedy někdy teď přijde.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Mon Nov 09, 2009 4:22 pm
by MINOTAUR
môžme dať aj hrdinov iba z iných hier alebo aj filmov nie stále len z Heroes,tí už boli všetci.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Tue Nov 10, 2009 5:00 pm
by Alarik
Dobře. Tak já dávám Alyx (Half-Life 2) a když už jsme u toho pána prstenů, tak Sarumana.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Tue Nov 10, 2009 5:22 pm
by MINOTAUR
ja dám Nomada (z Crysis) a Ghost Ridera

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Nov 14, 2009 6:40 am
by Alarik
A co to doplnit ještě dalšími z Pána prstenů? Aby jich bylo aspoň tak 12.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Nov 14, 2009 10:06 am
by MINOTAUR
Tak ja dám ešte Gandalfa a Aragorna.

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Nov 14, 2009 10:54 am
by Vayshan
A ja dám Michella(Ghost Recon) a Saurona

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Mon Nov 16, 2009 2:40 pm
by MINOTAUR
to je všetko či už začneme :?: