Page 15 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 9:48 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:No to hej zanič by som ich nevymenil :D


Za peklo prestanem hrať v tom momente ked Peklu odstrania sukuby, priznavam sa Kha-Beleth a Urgash su fajn ale Peklo potrebuje sukuby :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 9:50 pm
by estla
Neboj tie nezmiznú - už sú moc obľúbené, čarodejkami by som si nebola tak istá :(

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 9:51 pm
by MINOTAUR
Tak Kha-Beleth má furt nejaké tie sukuby pri sebe, raz Xana, potom Biara (a bohvie koľko ďalších v háreme :lol: ). Ale Xana z Dark Messiah, klobúk dolu, kto ju tam videl ten vie o čom hovorím.
To Estla: neboj len čo ich bude vidno uvidíš ten frmol :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 9:55 pm
by Nebiros
Videl som video z DM a Xana hmm, pekne sa vydarila :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 9:56 pm
by MINOTAUR
Veru pekne, ale aj Kha-Beleth aby som mu nekrivdil xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sun Dec 11, 2011 10:00 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:Veru pekne, ale aj Kha-Beleth aby som mu nekrivdil xD


ten taky no, len ked sme sa bavily o sukubach tak som spomenul len sukubu :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 10:10 am
by MINOTAUR
Sak jasne, chápem.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 11:09 am
by kiliroy
Já se ve vtipech o Chucku Norrisovy vyznám uplně nejvíc. Mě už snad žádnej nepřekvapí.

Co třeba tenhle. Kolik sukub je potřeba aby okouzlily Chucka Norrise? Neoknečno+1 xD.

Jednou Asha bojovala s Chuckem Norrisem. Od té doby se schovává v měsíci.

Teď akorát otázka. Není to nefér si dávat do avataru takého frajera?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 12:10 pm
by MINOTAUR
On je super avatar nechaj si ho :D . A ešte jeden dobrý poznám: Je dokázané, že sme vo vesmíre sami, no pred prvou Chuckovou vesmírnou expedíciou to tak nebolo. :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 5:55 pm
by kiliroy
Projev trochu úcty a vymysli si nějaký svůj na motivy MaM.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 6:06 pm
by MINOTAUR
Nechápem, že ja si mám dať avatara z MaM ?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 7:12 pm
by kiliroy
Ne. Nějaký vtip o Chucku Norrisovy.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 7:26 pm
by MINOTAUR
Aha ok, : Elrath povedal "a bude svetlo" a Chuck Noris nato "najprv popros!" :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 7:53 pm
by kiliroy
MINOTAUR wrote:Aha ok, : Elrath povedal "a bude svetlo" a Chuck Noris nato "najprv popros!" :lol:

Jak z kopíráku, ale budiž. Ono udělat vtip o Chucku který není jak z kopíráku je dnes již dost obtížné. xD.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Dec 12, 2011 8:40 pm
by MINOTAUR
Ja sa skôr zameriavam na Stevena Saegala a Meliška :lol: