Page 15 of 22
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 8:35 am
by joey34
Všechny návrhy jsou pěkné, ale bude záležet i jak moc se budou ve finální verzi lišit od těchto návrhů.... jinak Lich, pokud bude mít oblak smrti, musí podle mě mít svou hůlku, a v případě první varianty, která se mi líbí nejvíc, by to mohli vyřešit tak jako v pětkách. Upír který zvítězí je mi jedno, klidně i ženská, ale líp by vypadala bez meče.
A co se týká ženských variant, myslel jsem např. u džina, že udělají jak mužskou tak ženskou verzi a mezi nima bude hra náhodně vybírat. Jakože když budu hrát jednu hru tak to vygeneruje ženskou verzi a v další hře třeba mužskou..... a to samé i druidama ....
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 11:37 am
by Dave_Jame
Modely jsou ty nejdražší položky při vytváření hry. Chtěl bych vidět kdo by utrácel za alternativní pohlaví. Ty peníze bych osobně raději viděl investované do dalších jednotek. A to myslím skoro každý.
Dále malé překvapení, něco málo z tvrze
http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 12:08 pm
by LordGraa
Hmm krvavá zuřivost je zpět a taky abilitky některých skřetích jednotek (např. kentaur: pohyb a útok). Jezdec na baziliškovi či co to je mi přijde dost malý oproti ostatním, ale to říkali, že budou ještě ladit. Pokud vidím správně tak kyklop je melee jednotka a range už bude jen ten chudák v řetězech jako siege zbraň na ničení opevnění.
Jsem rád za návrat gnolla

Ale bude mi chybět šamanka z H5, to byla moje oblíbená jednotka.
A je vidět, že skřeti nemají koně, ale nějaké křížence s antilopou či co... mohli rovnou osedlat kentaury

Jak DJ poznamenal, nějaké neutrální jednotky budou asi kopie z H6 (elementálové např.).
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 12:10 pm
by filozof
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 1:08 pm
by LordGraa
Tak a je to venku, německý magazín GameStar, který má kompletní preview Tvrze připravené až na dubnové vydání nám nechtěně poskytl ony předchozí screeny a teď ještě městskou obrazovku

Někdo se holt dostal na data dříve, než bylo plánováno.
Město Tvrz:
http://f-picture.net/lfp/s45.radikal.ru/i109/1503/7e/01ecb65ba7df.jpg/htm
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 3:15 pm
by antalyan
Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 4:02 pm
by Montezuma3
že by Behemot

Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 5:20 pm
by LordGraa
antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.
Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5
Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 5:53 pm
by antalyan
LordGraa wrote:antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.
Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5
Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth
Díky, úplně jsem ji tam přehlídl. Jinak skilwheel vypadá celku slušně.
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 6:43 pm
by Asarin
LordGraa wrote:antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.
Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5
Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth
Nemôžem si pomôcť ale niečo mi tam nesedí

tak sa radšej chcem na to spýtať:
Ako Core and Champion jednotky čo si vymenoval tak to je v poriadku.
Ale nesedí mi ten jazdec na bazilíškovi - ak myslíš ten 5 obrázok (
http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/) na ktorého útoči ten ork, že je bazilišek??
pretože: Core jednotky sú všetky na 1x1 poličkach
Champion jednotky sú na 2x2
a elite: kentaur - 2x2
Wyverna - ja hu tam vidím iba ako charakter ikonku ale je to veľká jednotka čiže isto bude na 2x2 pol.
a ten jazdec na baziliš. ak je to tá jednotka, na ktorú som sa ťa pýtal - tak on je tiež na 2x2 pol.
ale zatiaľ vždy boli 4 jednotky na 1x1 pol. a Champion + 2 jednotky na 2x2 pol. a ak je jazdec na b. na 2x2 pol. tak u tvrze budú 4 jednotky na bojisku na 2x2 políčkach - čo si práve nemyslím že to tak bude a ten jazdec bude neutrálna jednotka podľa mňa.
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 8:10 pm
by Dave_Jame

Nevidím jediný důvod proč by národ nemohl mít 4 velké jednotky. NA bojiště se vlezou. A ano jezdec na baziliškovi je jednotkou tvrze na 90%, jen jsou dohady zda Elitní nebo řadová. Můj typ je řadová, ale z největší pravděpodobností je elitní.
Re: H7: Jednotky
Posted: Sat Mar 28, 2015 10:17 pm
by Asarin
Dave_Jame wrote:
Nevidím jediný důvod proč by národ nemohl mít 4 velké jednotky. NA bojiště se vlezou. A ano jezdec na baziliškovi je jednotkou tvrze na 90%, jen jsou dohady zda Elitní nebo řadová. Můj typ je řadová, ale z největší pravděpodobností je elitní.
Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa

Re: H7: Jednotky
Posted: Sun Mar 29, 2015 12:33 am
by Dave_Jame
Asarin wrote:Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa

Hlavní věci jsou, že nikdo neví jak velká bude Wyverna, a nikdo neříká že všechny armády musí mít stejné rozložení, právě naopak. Pokud by skřetům daly větší jednotky, bylo by to mnohem zajímavější
Re: H7: Jednotky
Posted: Sun Mar 29, 2015 1:35 pm
by RRRick

To už dostáváme novinky i o víkendu ?
Výběr jednotek je super, tak trochu mix Strongholdu a Fortress z H3, ale co je pro mě hlavní, je že mají oproti ostatním frakcím jen jednoho střelce, takže v tomhle ohledu spokojenost.
S designem je to asi horší. Modely sice vypadají dobře a nejsou tak přeplácené jak Nekroo, ale ta pouštní tématika mi k nim moc nejde. Zatím se ze 3 pokusů ani jednou netrefili do toho stylu, který bych u orků viděl nejradši, tak třeba příště ?

Ale celkově jsem z těchhle screenu docela spokojenej, tak uvidíme jak to bude vypadat v oficiální verzi se všemi detaily.
Skillwheel zatím neřeším, je tam strašně málo schopností a pochybuju, že je tohle finální verze.
Asarin wrote:Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa

Pokud si správně pamatuju, tak v šestkách měli Nekráci jen 2 velké jednotky a Peklo jich mělo 4 (psi, juggerntauti, breeders a pit lordi) takže 3 velké jednotky na frakci nejsou žádné pravidlo. Jediná hra kde to tak fungovalo byly 5ky a byla to chyba. Čím víc rozdílu mezi jednotlivými frakcemi, tím líp

Re: H7: Jednotky
Posted: Sun Mar 29, 2015 1:54 pm
by Dave_Jame
RRRick wrote::o To už dostáváme novinky i o víkendu ?
Výběr jednotek je super, tak trochu mix Strongholdu a Fortress z H3, ale co je pro mě hlavní, je že mají oproti ostatním frakcím jen jednoho střelce, takže v tomhle ohledu spokojenost.
S designem je to asi horší. Modely sice vypadají dobře a nejsou tak přeplácené jak Nekroo, ale ta pouštní tématika mi k nim moc nejde. Zatím se ze 3 pokusů ani jednou netrefili do toho stylu, který bych u orků viděl nejradši, tak třeba příště ?

Ale celkově jsem z těchhle screenu docela spokojenej, tak uvidíme jak to bude vypadat v oficiální verzi se všemi detaily.
Ony to nejsou tak novinky jak prosáklé informace, které ještě venku být neměli.. tipuju do 1. 4.
Ale hodně by zajímalo co jsou dle tebe ideální skřeti. Mongolské, Aztécké, ani Pouštní zpracování ti nesedlo, a přitom mě osobně nadchli všechny a Tvrz beru za jeden z nejlepších národů co Ubi udělal

.