Zranit nebo Léčit

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Altair stratil svoju skrytú čepeľ (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 30
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

witch king ztratil nazgula
-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 30
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Ale potom ho našiel (+2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 30
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

a pak mu slohl sauron

-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 30
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

ale nomad ho sundal gauss puskou

-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 30
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

no jak zname Saurona nechtel si ujit kalbu a slohl Wich Kingovi listky
-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 28
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 16
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Witch King si kúpil nového jaštetra (+2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 13
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Potom si ho išiel hneď vyskúšať a prví koho zbadal bol Gandalf,takže ho poriadne prehnal (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Witch king spadnul z utesu pac ho strcil Alyx
WK -2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

Ale zachránil ho jeho jašter (+2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 28
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

ale blizko byl Michell a dal WK a jeho nazguloi nakladacku

-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 30
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

No hneď na to schytal aj Mitchell (-2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 18
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

nekdo vzkrisil balrocka a zautocil na Witch Kinga no WK na tom byl spatne
-2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 16
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zranit nebo Léčit

Post by MINOTAUR »

A tam si urobil ďalších Nazgúlov (+2)
Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 20
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zranit nebo Léčit

Post by asamm »

Witch kinguv nazgul sezral ovci nakazenou AIDS -2

Altair (Assassins Creed) 21
Alyx (Half-Life 2) 26
Nomad ( Crysis) 26
Ghost Rider 25
Gandalf 11
Aragorn 25
Sauron 27
Michell (Ghost recon) 28
Witch King 18
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Post Reply