Page 147 of 156

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Wed Jan 05, 2011 3:52 pm
by Caius
Aragorn zjisti, že ho Arwen podvádí -2

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 25
Aragorn 8
Sauron 15
Michell (Ghost recon) 28

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Jan 08, 2011 12:10 pm
by Bušák
A že ho podvádí s Ghost Riderem (+2)

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 8
Sauron 15
Michell (Ghost recon) 28

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Wed Jan 12, 2011 4:47 pm
by Gorkan
Erven Ghost ridera okradla o penize a ty dala aragornovi na plastiku -1 +1

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 14, 2011 3:30 pm
by Shadow
Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 26
Aragorn 7
Sauron 15

Ale potom ho zase Arwen začala podvádět se Sauronem. -2

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 14, 2011 4:10 pm
by Gorkan
A bodla ho do zad sauronovi to nic neudalalo ale aragornovi to udelalo radost +2

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 14, 2011 6:35 pm
by Bušák
Ghost rider strávil den meditací , posmívaje se aragornovi a jeho vztahu s arwen (+1/-1)

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 8
Sauron 15

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 14, 2011 6:58 pm
by Gorkan
Aragorn rekl ghost riderovy ze se mu posmiva kvuli tomu ze jako duch nemuze mit sex +1 -1 busak ma smolika

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 14, 2011 7:33 pm
by Bušák
Aragorn rekl ghost riderovy ze se mu posmiva kvuli tomu ze jako duch nemuze mit sex +1 -1 busak ma smolika
Mimochodem(to Gorkan): Ty jo kluku ty si fakt blázen :D Už dlouho si říkám , že je ti tak 7 , ale dobře , ale napsat takovouhle kravinu , no promiň :DDD ještě napíšeš , že mám smolíka , jako kdyby sme spolu chodili na pivo :D Když už ses rozhod všude psaát tak to zkus trochu inteligentně :)

Ghost rider se rozhodl , že je na čase Aragorna už dorazit a vyzval k tomu i všechny ostatní .(-2)
Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 7
Sauron 15

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Sat Jan 15, 2011 12:51 pm
by Gorkan
Ty neuposlechli misto toho zacali aragorna povzbuzovat +2


ps takhle se asi neschodnem co ? :D ja aragorna padnout nenecham

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Jan 21, 2011 8:15 pm
by Shadow
Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 7
Sauron 15

Ale potom si Aragorn uvědomil, že to myslí ironicky a ve skutečnosti se mu vysmívají. -2

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Tue Jan 25, 2011 2:33 pm
by Bušák
Sauron , Aragornův odvěký nepřítel mu dal pěkně do těla (-2)

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 5
Sauron 15

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Mon Jan 31, 2011 7:28 pm
by Shadow
A nakonec mu dali do těla i všichni ostatní -2

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 3
Sauron 15

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Fri Feb 04, 2011 10:36 am
by Gorkan
jenze toho jen posililo aragorn + 2

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Tue Mar 22, 2011 4:36 pm
by Fuckinek
Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 5
Sauron 15

Re: Zranit nebo Léčit

Posted: Tue Mar 22, 2011 4:37 pm
by Fuckinek
... tak moc, že z toho dostal infarkt. Aragorn -2

Altair (Assassins Creed) 28
Alyx (Half-Life 2) 18
Nomad ( Crysis) 19
Ghost Rider 27
Aragorn 3
Sauron 15