Page 17 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Jan 30, 2012 7:56 am
by Dave_Jame
Jsem ani nevěděl že slovenština má svůj vlastní překlad?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Mon Jan 30, 2012 10:06 am
by estla
Nie oficiálny, len keby si to chcel preložiť do SJ. A to ešte neviem, či by to bolo gramaticky dobre :wink: Aj tá čeština je v hre oproti AJ miestami dosť od veci.