Page 18 of 37

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Mon Dec 14, 2009 6:10 pm
by Alarik
Tak dobře, co třeba Biara?

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Mon Dec 14, 2009 7:42 pm
by MINOTAUR
Môže byť.
Kha-Beleth poslal Biaru do Ashanu no len čo prišla tak ju odhalili a skopali až do Sheogu.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Thu Dec 17, 2009 6:21 pm
by Alarik
Elrathovi kněží ale provedli rituál, který znemožnil na celém území Gryfí říše démonům měnit podobu. SMRT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Dec 18, 2009 10:45 am
by MINOTAUR
No preto ju odahalili ešte ľahšie.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Dec 18, 2009 12:03 pm
by MINOTAUR
No potom prišiel Elrath,že čo to robia a nakopal Biaru.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Dec 18, 2009 1:20 pm
by MINOTAUR
Až kým neprišla samotná Asha a neukázala Biare čo je to konečná smrť.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Dec 18, 2009 1:30 pm
by Alarik
Jenže než jí to stihla ukázat, zastavil ji Urgash. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Dec 25, 2009 1:19 pm
by Alarik
Jenže Biaru nelze zabít jen tak nějakým obyčejným probodnutím a tak vraha zabila a z jeho mrtvoly si doplnila manu. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Dec 26, 2009 6:07 am
by Alarik
No, než ji stihl probodnout, zneškodnil ho Arciďábel, který stál poblíž Biary. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Dec 26, 2009 9:39 am
by MINOTAUR
No omylom sekol aj do Biary keď sa rozohnal.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Dec 26, 2009 9:45 am
by Alarik
Jenže Biara má dobré reflexy, tak stihla uskočit. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Dec 26, 2009 1:37 pm
by MINOTAUR
Ale skočila rovno do diery.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Dec 26, 2009 1:40 pm
by Alarik
No, ta díra byla hluboká jenom 0,5 m, takže se jí nic nestalo. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Mon Dec 28, 2009 6:22 pm
by MINOTAUR
No spadla na hlavu a zlomila si väzy.Smrť!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Mon Dec 28, 2009 6:42 pm
by Alarik
Ale ihned na sebe seslala regeneraci, takže jí za chvíli nic nebylo. ŽIVOT!