Re: Kampaň 4, mise 4
Posted: Sun Dec 18, 2011 5:26 pm
Dost pochybuji, že by šlo tu misi vyhrát bez obsazení všech těch podzemních měst. S hrdiny, kteří mají tato města obsadit, se dá normálně vyjet na povrch, ale zpátky už se nedostaneš, takže vždy musíš nechat dole někoho, kdo město obsadí.
Ten démonský hrdina je sice dost silný, ale v pohodě se dá porazit zcela beze ztrát. Já osobně v této misi do těžších soubojů vždy zapojím pouze Bouřné titány - jsou dost silní na to, aby dokázali celou nepřátelskou armádu vyřadit sami, a léčit je můžeš jednoduše kombinací Regenerace a Vzkříšení, popřípadě můžeš použít Vampirismus.
Jinak tuším, že tam ještě jeden Pán vzpomínek je, ale vzhledem k tomu, že ke konci mapy dostaneš příležitost získat kouzlo Okamžité cestování, by nebyl problém se dopravit k tomu prvnímu.
Ještě malá poznámka: Mystickou vševědoucnost můžeš získat už ve 2. misi, kde je hned zezačátku rovněž Pán vzpomínek. Po všech stránkách je to výhodnější možnost.
Ten démonský hrdina je sice dost silný, ale v pohodě se dá porazit zcela beze ztrát. Já osobně v této misi do těžších soubojů vždy zapojím pouze Bouřné titány - jsou dost silní na to, aby dokázali celou nepřátelskou armádu vyřadit sami, a léčit je můžeš jednoduše kombinací Regenerace a Vzkříšení, popřípadě můžeš použít Vampirismus.
Jinak tuším, že tam ještě jeden Pán vzpomínek je, ale vzhledem k tomu, že ke konci mapy dostaneš příležitost získat kouzlo Okamžité cestování, by nebyl problém se dopravit k tomu prvnímu.
Ještě malá poznámka: Mystickou vševědoucnost můžeš získat už ve 2. misi, kde je hned zezačátku rovněž Pán vzpomínek. Po všech stránkách je to výhodnější možnost.