Page 3 of 3

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Fri Jul 25, 2008 11:48 am
by Alarik
Biara12 wrote:Já mám jenom otázku:JAk mohla mít Biara Hromadné zmatení a přitom mít Urgashovo volání?Taky jsem to dohrála a že mám hromadné zmatení a Urgashovo volání je tak trochu hodně divný! :roll: :roll:


Biara uměla Hromadné zmatení, protože k dosažení Urgashova volání je zapotřebí umět i magii temnoty.

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Aug 04, 2008 1:40 pm
by Krvavá fůrie
To samozřejmně vín nejsem začátečník ale aby jsi dosáhl Urgashova volání musíš mít z MAgie temnoty(Jenom v toe):OSlabující úder,mistr bolesti a nečistou půdu!Jenom že BY mněla Urgashovo volání už z HoMaM5.A mimochodemViděl jsi ten můj ďábelský řetězový blesk?To je tedy něco!

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Aug 04, 2008 1:42 pm
by Krvavá fůrie
Ehm.Pardon to nepsala já.Biara to psala berte to tak jako že to psala ona.(nějak se mi sen nabourala ale už je to v klidu už se to nestane)

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Aug 04, 2008 5:22 pm
by Biara12
Pardon ale já myslela že jsem na tom Compu přihlášená já no a vono ne!A chtěla bych se zeptat na dvě věci proč se Biara nebránila když ji Ysabela chtěla zabít?A proč Mezi Zehirem,freydou,wulfstane atd. nebyla Ylaya?Ta je přece taky významná!

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Tue Aug 05, 2008 8:10 am
by Krvavá fůrie
To by mně taky zajímalo.