Page 3 of 4

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Fri Oct 31, 2008 11:19 am
by SirChristian
Coach wrote:Mno já se musím přiznat, že jsem omylem označil pekelného koníka ale chtěl jsem dát panenského koníka, takže kdybyste se divily, proč má pekelňák jeden hlas a kterej vůl mu ho dal, tak budete vědět :mrgreen:
Na panenského ale nemá ani omylem. Unicorn má:
- 80hp, což je v této kategorii hodně
- dmg 9-24, což je rozptyl jako prase, ale to řeší úplně základní božská síla, která to zvedne na 24-24, což je jiný masakr
- rychlé kopýtka
- a oslepení, které bylo vynikající už od H1 a pořád je skvělé, protože vyřadit na pár tahů silnou jednotku je k nezaplacení.
Mě z toho vychází rychlý, odolný, silný pozemní útočník se skvělou abilitou.


je fajn, teoreticky, prakticky neviem preco, ale mne sa neosvedcil.
asi nizka obrana a utok a ten prilis velky rozptyl, ktory casto nemam ako spravit

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sat Nov 15, 2008 7:18 pm
by Raelag
Pán Lichů, pak Pekelný koníček, pak panenský koník, pak hydra

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Mon Apr 13, 2009 7:06 pm
by LETHOS
6hlava potvurka pak panensky jednorozik,jako dalsi si pan lichu aaa aaa to je vse

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sun May 10, 2009 2:05 pm
by LETHOS
PROSTE HYDRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sun May 10, 2009 2:17 pm
by LETHOS
ale me na zacatku boje vsechno vychcipalo byli hooodne silne armady proti skritkum vsechno mi skoro vychcipalo jedine hydry to potom vsechno zabili

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Wed May 20, 2009 6:40 pm
by Coach
Hydra má 125hp a regenerace je ubohých 30-50hp za tah. Slabé. Radši kyselinouvou hydru.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Mon Jun 22, 2009 5:50 am
by Zehir
Coach wrote:Hydra má 125hp a regenerace je ubohých 30-50hp za tah. Slabé. Radši kyselinouvou hydru.

Souhlas.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Fri Jan 01, 2010 5:07 pm
by Caius
Co se mě týče, vybral jsem pekelného hřebce...třeba pán lichů je opravdu dobrá jednotka, ale oživení mrtvých většinou má i hrdina a přece jenom oblak smrti je oblak smrti...jedorozec...no jako vypadá dobře, má docela dobrou abilitu ale...ze by byl nejak vyrazne lepsi nez stribrny...
To pekelný hřebec má srovnatelne staty s noční můrou, ale má skvělou abilitu, díky které zraníte nepřítele hned 2X (nejméně), protože nejdřív ho sejmete útokem, a když je na tahu on, zraní ho vaše aura zase (když je tahle jednotka proti mě, tak vždycky kvůli tomuhle nadávám jak dlaždič :lol: )
Taky dobře vypadá...ale to je detail

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:50 pm
by drsnak
hydra nebo lich al asi hydra

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:21 pm
by gemball
Pro mě nejlepší rozhodně jednorožec.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:27 pm
by Fuckinek
Dal jsem hlas hydře. Když je jich hodně tak toho dokážou pokosit neuvěřitelně hodně a díky dobré obraně a regeneraci vydrží dlouho.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 9:27 am
by Bušák
Fuckinek wrote:Dal jsem hlas hydře. Když je jich hodně tak toho dokážou pokosit neuvěřitelně hodně a díky dobré obraně a regeneraci vydrží dlouho.

To je fakt. často se mi stane , že mi v boji zbyde pouze hydra jelikož iniciativní jednotky se zabijí o nepřítele a střelce mi postřílí a i když už to často vypadá beznadějně , tak to s ní vyhraju , protože napadá vždy všechny nepřátele co ji obklopují a tím ubírá opravdu dost a sama hodně vydrží...

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 10:29 am
by Alarik
Za normálních podmínek by hydra tolik nepřátel nezabila, ale když přijdeš o všechny ostatní jednotky (a zvláště pak, když jich bylo hodně), naroste hydře hodnota útoku o dost velkou částku díky zuřivosti. Jinak s její odolností musím souhlasit. Obranu má sice spíše průměrnou, ale má ohromné množství bodů zdraví (v tomto ohledu se vyrovná i jednotkám 6. úrovně a některé dokonce překonává).
Jinak Ohavná hydra, o níž je tu řeč, regeneraci nemá.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 7:53 pm
by gemball
Hydra dokáže být užitečná jen co je pravda. Ale pro mě ještě užitečnější jsou entové.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sat Feb 05, 2011 8:45 am
by Bušák
Já teda enty moc nevyužiju , leda tak když bráním hrad proti přesile a rozbijou mi část hradeb , tak tam postavím enta , aby držel jednotky v příkopu a tak postupně umíraly :D