Page 3 of 3

Re: Nejlepší magie

Posted: Sat Nov 01, 2008 12:30 pm
by Zehir
Coach wrote:Je tohle topic o magii nebo o boji? :lol:

O magii, proč :?: :!: :?: :!:

Re: Nejlepší magie

Posted: Sat Nov 01, 2008 2:53 pm
by Raelag
Já bych to dal asi takhle: Azyl: Světla
Peklo: Temnoty a Destrukce
Nekropol: Temnoty a Přivolávání, je dobrá destrukce, ale není potřeba pro ultimátku
Kobka: Destrukční (Docela maso s osvícením, štěstím warlocků a zesílenými kouzly)
Hvozd: Přivolávací a Světla
Akademie: Mystická vševědoucnost
Pevnost: Přivolávací, Destrukční pro ultimátku, jinak u toho hrdiny posvátné kladivo (nevím jméno) Světla

Re: Nejlepší magie

Posted: Sat Nov 01, 2008 4:42 pm
by Coach
Myslíš toho vlasatého helmiče, kterému není vidět do tváře? Helmar. Má hned od začátku v bichli spravedlivou moc. Je dobrej na vyšších levelech, pak to padá pořád a skoro na všechny.
A hvozdu přivolávací magie skoro nechodí, zato destruktivní jim bliká v nabídce skoro pořád.

Re: Nejlepší magie

Posted: Sat Nov 01, 2008 8:24 pm
by Raelag
Coach wrote:Myslíš toho vlasatého helmiče, kterému není vidět do tváře? Helmar. Má hned od začátku v bichli spravedlivou moc. Je dobrej na vyšších levelech, pak to padá pořád a skoro na všechny.
A hvozdu přivolávací magie skoro nechodí, zato destruktivní jim bliká v nabídce skoro pořád.

Ono záleží na hrdinovi, u hraničáře je to určitě světla a ta druhá je takhle:
1.Pro destrukční - možnost skillu štěstí warlocků
2.Pro přivolávací - Mě padá asi tak stejně jako destrukční, ale i tak mi častějš padají obrana, útok, štěstí než magie krom m. světla, takže asi jako u Azylu
Otázka: Padla vám někdy temná magie u Elfů? Já jí dostal asi 3 krát, ale jen od čarodějky

Re: Nejlepší magie

Posted: Sun Nov 02, 2008 8:55 am
by Coach
Od jaké čarodějky? Myslíš tu chatrč? Mě myslím jen jednou jedinkrát.
Jestli ti padá přivolávací zhruba stejně jako destruktivní, tak to máš veliké štestí.
Divej, tohle je z offic stránek, jsou to šance při házení kostkou na magické školy při levelupech:
- destrukce..........8%
- světlo..............8%
- temno..............2%
- přivolávaní........2%

Abys byl v obraze, 2% šance je nejnižší z celé hry, nejvyšší šance jsou 15%. Třeba elfové mají 15% šanci na logistiku a na štestí, protože jsou to jejich klíčové rasové vlastnosti.
Jinými slovy, šance na destrukci je statisticky 4x vyšší než na přivolávání. Je to sice zvláštní, že elfům moc nepadá zelená magie, ale je to tak :lol:

Další věc je, že i když ti přivolávání spadne, tak to neznamená, že budeš mít dost přivolávacích kouzel, na které jsou v hradu taky šance (ty jsem nějak nenašel), ale odvíjí se podobně jako šance na magii.

Mžu potvrdit, že já osobně jezdím elfy na destrukční magii velice často, protože jim destrukční kouzla padají téměř v každém patře magické věže, takže na 5. levelu skoro vždy mají armagedon, zmražení nebo implozi. A aby se toho využilo, musí se jet na fialového druida.

Re: Nejlepší magie

Posted: Sun Nov 02, 2008 11:10 am
by SirChristian
Odkial tahate stale tie percenta? :shock:

Re: Nejlepší magie

Posted: Sun Nov 02, 2008 11:20 am
by Coach

Re: Nejlepší magie

Posted: Sun Nov 16, 2008 12:51 pm
by Raelag
Nebo prostě skillwheel

Re: Nejlepší magie

Posted: Sun Nov 16, 2008 12:53 pm
by Raelag
Ten Helmar mi dal v 3. misi za Zehira zabrat, kdybych neměl absolutní ochranu a runy, tak bych to projel, měl asi o polovinu větší armádu