Page 3 of 3
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Fri Oct 03, 2008 12:00 pm
by Eru
Coach wrote:1) Že by neměl kdo chránit Fanatika? A odkdy potřebuje fanatik chránit, když jde dopředu?
On je ochránce jak řemen:
- není ani rychlý, ani pomalý, s hastem dost nepříjemný
- má výdrž jako prase
- brutální útok 20, rozumný armor 14
- šanci na debuf (jen při útoku ZBLÍZKA)
- žádná penalizace NA BLÍZKO
- má slabý dmg, který se navíc púlí, když střílíš
Co ti z toho logicky vychází?
4) Myslel jsem firebalem na mistra kuše, ne na zastánce nebo panoše. Ale tady si trochu zaváhal a víš proč? Protože azyláci se firebalů bát nemusí. Mají totiž v light magic pod masovou obranou a deflektama skill "Ohnivá Odolnost", který snižuje dmg z fire kouzel o 50% a zabraňuje ničení armoru (armagedon nuda).
Ale to je taky jediný pořádný skill proti kouzlům, takže stačí jet lightningy nebo frosty a lidi se budou jen dívat

1) Hra na jednoho střelce je dost ošemetná (pro mě). Debufem myslíš Očistec? Ten má i při útoku zdálky.
4) Ale, Panoš stojí vedle, nebo ne? Používáš ho přece kvůli schopnosti, že střelecké škody působí jen 50%. V tom případě musí stát vedle a taky dostane zásah. Ohnivzdornost nepoužívám: Zeslabím Firebally proto, aby na mě protivník kouzlil raději Kamenné hroty, Kruh ledu nebo Déšť meteoritů (možná jsem nějaké další plošné kouzlo zapomněl).
A nezaváhal jsem.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Fri Oct 03, 2008 1:59 pm
by Coach
Eru wrote:1) Hra na jednoho střelce je dost ošemetná (pro mě). Debufem myslíš Očistec? Ten má i při útoku zdálky.
4) Ale, Panoš stojí vedle, nebo ne? Používáš ho přece kvůli schopnosti, že střelecké škody působí jen 50%. V tom případě musí stát vedle a taky dostane zásah. Ohnivzdornost nepoužívám: Zeslabím Firebally proto, aby na mě protivník kouzlil raději Kamenné hroty, Kruh ledu nebo Déšť meteoritů (možná jsem nějaké další plošné kouzlo zapomněl)
1) Já někde četl, že je to na melee......no i kdyby, to na věci moc nemění, prostě střílet s fanatikem je na můj vkus hrozně neefektivní. Já s ním střílím jen tehdy, když se nudím.
4) Samozřejmě, že tam bude, kde jinde by byl

S jeho solidní odolností a hlavně počtem mu to nevadí. Na rozdíl od kušníka. A vzhledem k tomu, že azyl prakticky nemá jak útočit kouzly, tak natlačit magic resisty a magic proofy je nutnost. Třeba levňučké fialové botečky +10% je pro azyl skoro výhra

Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sun Oct 12, 2008 7:17 pm
by SirChristian
Mysticky Strelec ale jeho druha verzia teda - Mistr Lovec je lepsia .

Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sat Oct 18, 2008 6:01 pm
by Šá´ir
Magnetický golem...
Vysloužil si u mě pověst ochránce - díky jeho schopnosti absorbovat nějaké to mag. poškození a navíc je relativně pomalý (pokud mu nejsou dodány vytamíny v podobě artefaktů) a tak je to bránce ve vlastních řadách a především mágů a gremlinů, kteří jsou častými útoky.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sun Oct 19, 2008 8:18 pm
by Coach
Je zajímavý, mě osobně se ty ability líbí,jenže nejsou příliš využitelné v praxi. Enemy ti do něj bohužel magicky útočit nebude, pokud není hloupý..... nebo pokud má jen splash kouzla
A protože golemík nemá moc hp ani armor, musíš to mocně dohánět miniartefakty, ale i tak ti golema rozbije průměrně silná pěchota nebo lítači.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sat Nov 01, 2008 8:50 pm
by Raelag
Zehir wrote:Já rovněž hlasoval pro mytického střelce, je fakt dobrý, ale když máte luk z rohu jednorožce, tak je lepší mít mistry lovce.
Tak to je stejný jako s kušijníky
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sat Nov 01, 2008 8:51 pm
by Zehir
Raelag wrote:Zehir wrote:Já rovněž hlasoval pro mytického střelce, je fakt dobrý, ale když máte luk z rohu jednorožce, tak je lepší mít mistry lovce.
Tak to je stejný jako s kušijníky
Přesně tak.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sat Nov 01, 2008 8:53 pm
by mecway
ja som tiez zahlasoval za elfa

zda sa mi neuveritelne silny nato ze je to len 3 uroven a zvlast na zaciatku pri dobyvani dolov pomoze.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
Posted: Sat Nov 15, 2008 7:13 pm
by Raelag
Coach wrote:Eru wrote:1) Hra na jednoho střelce je dost ošemetná (pro mě). Debufem myslíš Očistec? Ten má i při útoku zdálky.
4) Ale, Panoš stojí vedle, nebo ne? Používáš ho přece kvůli schopnosti, že střelecké škody působí jen 50%. V tom případě musí stát vedle a taky dostane zásah. Ohnivzdornost nepoužívám: Zeslabím Firebally proto, aby na mě protivník kouzlil raději Kamenné hroty, Kruh ledu nebo Déšť meteoritů (možná jsem nějaké další plošné kouzlo zapomněl)
1) Já někde četl, že je to na melee......no i kdyby, to na věci moc nemění, prostě střílet s fanatikem je na můj vkus hrozně neefektivní. Já s ním střílím jen tehdy, když se nudím.
4) Samozřejmě, že tam bude, kde jinde by byl

S jeho solidní odolností a hlavně počtem mu to nevadí. Na rozdíl od kušníka. A vzhledem k tomu, že azyl prakticky nemá jak útočit kouzly, tak natlačit magic resisty a magic proofy je nutnost. Třeba levňučké fialové botečky +10% je pro azyl skoro výhra

Já používám spíše zastánce, když jedu na light m., vedení, štěstí, útok a dark magic
když mám v plánu oželet dark magic a vzít obranu, tak panoše, jednou jsem měl přípravu, úžasná schopnost, dojel na mě pekelný řezník a já ho udeřil úderem ještě před jeho útokem a ani si neškrt