Page 3 of 4

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sun Nov 02, 2008 10:32 am
by Raelag
Coach wrote:a zapoměls na:
iniciativa - menší
životy + armor - lepší :lol:

To nevim, momentálně nejsem doma

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Tue Nov 04, 2008 9:17 am
by SirChristian
Co s tym ma spolocne, ze nie si doma?

Akosi nechapem. :o

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Tue Nov 04, 2008 2:06 pm
by Coach
Není sice doma, ale vzhledem k tomu, že odepsal, měl by mít přístup k netu a když má přístup k netu, tak není problém se podívat na netu na stránky, kde se může na statistiky jednotek podívat a tudíž se nevymlouvat na to, že není doma :lol:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Tue Nov 04, 2008 2:10 pm
by Raelag
to mě nenapadlo :oops: :oops:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Tue Nov 04, 2008 2:45 pm
by Coach
Stane se. K tématu, sestra je podle mě lepší než fúrie už jen kvůli tomu, že víc vydrží a přitom si v podstatě zachovává útočné kvality fúrie. Stačí když se podíváš na: http://www.heroesofmightandmagic.com/he ... ures.shtml

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sat Nov 15, 2008 6:55 pm
by Raelag
Kdo dává hlasy chrličům? Vždyť jsou hrozný, ale jen když je mam já! :mrgreen: Díky nim jsem soupeřovi odpráskl warlockem Rakšasy, mágy a titány. :twisted:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sat Nov 15, 2008 7:19 pm
by Coach
Haha, no když je pc tak hloupý, že si je obklopí svýma jednotkama a proti jemu je zrovna nabušený warlock s drsnými kouzly, tak má docela dost smůlu. Ale wizard má bohužel magic mirror a magnetické golemy :lol:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sat Nov 15, 2008 7:21 pm
by Raelag
Ten už byl zničen dříve, draci a fůrie dělají divy :twisted:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sun Nov 16, 2008 6:07 am
by Coach
Tak to je v pořádku. Ale zrovna wizard vs warlock je zajímavý souboj, že?

Heh, na posledním místě žebříčku pořád hnije hnijící zombie. Čím to asi bude? :lol:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sun Nov 16, 2008 8:15 am
by StreetX38
no mě ses píš zdá divnější proč je předposlednim místě Rohatej veterán ten jeho skok je super schopnost a podle mě je o 100% lepší než dozorce.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sun Nov 16, 2008 9:41 am
by Raelag
Coach wrote:Tak to je v pořádku. Ale zrovna wizard vs warlock je zajímavý souboj, že?

Heh, na posledním místě žebříčku pořád hnije hnijící zombie. Čím to asi bude? :lol:


:idea: Asi tím, že zombie jsou nejméně použitelné jednotky :twisted:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sun Apr 12, 2009 8:52 pm
by LETHOS
já sem dal mistra kuse strilet bez postihu .. a krvave sestry nvm nvm jsou lepsi nez ty predchozi?? :idea: :idea: :?:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Wed Jun 17, 2009 1:01 pm
by MINOTAUR
ja si robím skôr toho veterána,ten skok je celkom dobrá vlastnosť.Pri mojom hraní nebojuje vôbec rohatý dozorca,tak veterán si aspoň niekedy skočí.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Tue Aug 03, 2010 10:28 pm
by Oto10
1.Místo :arrow: Krvavá sestra dobrý utok bez vrácení udéru+ dobrá obrana obrana a zdraví jsou dobrá Inciativa na normálu i když o něco nižší než krvavá furie ale za to má větší rychlost takže asi v poměru proti krvavé furii o dva určuté body lepší a to je Obrana
2.Místo :arrow: Je jasné Mistr kuše o hodně lepší než
1 uparage utok obrana dobrá poškození velmi kruté a dobré (což je dobré) menši iniciativa oproti krvave sestře je to o polovinu a zdarví je stejné jak u pruměrné 2lvl jednotky
3.Místo :arrow: Bylo těžké ale opět je to střelecká jednotka Kentauří najezdník Utok obranaje lepší než 1 uparage co se týče poškození je menší Obranaje natolik velká že s hrdinou kentaur zůstane ve hře 2x (když je jeden kentaur! Iniciativa je lepší ale počet střel je nedostačujíci zdraví ne průměrné urovni
4.Místo :arrow: Tanečník větru mi sice zezačátku připadal horší ale má větší výdrž než jeho předchůdce.Utok obrana skoro lepší o polovinu a iniciativa s rychlostí vyší nadprůměrná i když nedokáže zasáhnout víc jednotek je nej svou obranou zdraví taky nadprůměrné
5.místo :arrow: Harpunář jak se řeklo je good že má dobrý přisunování ale to je na te jednotce asi nejvíc nejj utok je sice dobrý ale obrana je nízká a málo vydrží iniciativa s rychlostí podprůměrná a zdraví průměrné střely jsou kritické pouze 4 bez vozíku je hrapunář tedy na nic
6.místo :arrow: Rohátý Veterán patří mezi lepší jednotky ale já jsem spíš na obranu takže utok mi příjde normalní ale obrana 1 což je mála dobrá je jeho schopnost tím ale už je pro soupeře svačinka iniciativa zdraví dobrá.Kritická rychlost pouze 4.Ujde málo takže je to jednotka jen na ten skok zdaleka není nejhorší
7.místo :arrow: Elementalní chrlič utok slbý obrana dostačující na ubránění jednotek v pho je dobrej ale pro mě děsně slabej s utokem je teměř na 0 a to by u obrané jednotky nemělo být podle mě alespoň těch 6,5,4 utok.Rychlost iniciativa zdraví nadprůměrná ale utok špatný proto tato jednotka obsadila 7.místo
8.místo :arrow: Hnijící zombie????Obranější ale zase utok skoro nulový poškození ještě menší pomála iniciativa rychlost na urovní slimáka a 19 zdraví je u nídobré ale je to slimák a utočný obaný moc není v poměru s krvavou sestrou 10:1 a s Vymahačem 6:4 (zombie je to druhé)
Tohle je můj názor

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sat Dec 11, 2010 6:37 pm
by drsnak
mistr kuse 100%strelba na dalku jednoznacne 2. je krvava sestricka