Page 3 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:24 pm
by StreetX38
Ano to je pravda! Ona když někdo napsal že má dceru tak hned vychovávat, péči a všechno! Ale kluk? Tak ho strčíme do kaple on už to nějak vydrží a až vyroste tak nám bude utírat boty. To je způsob jak ona myslí.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:36 pm
by Krvavá fůrie
Nevím o co vám jde?Ano líbí se mi Krvavá fůrie ale i Vrah!A sto vrahů nebo jedna fůrie no no tak to nevím

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:38 pm
by K.o.c.i.k.
Koukám že tu asi brzo vypukne válka a proto povolávám do boje všechny muže, ať tomu všemu učitní přítrž :twisted:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:40 pm
by Krvavá fůrie
Ne až to vydrží tak bude pečovat o tu dceru!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:41 pm
by Krvavá fůrie
Ne tak mi si to vyřídíme na Heroes centru že jo Johne?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 7:36 pm
by Montezuma3
mno taky prihodim nejaky nazor, protoze hraju za temny elfy, ale kvuli tomu ze pripominaji spise feministicky narod to rozhodne neni. Spise proto, ze jsem hral za Dungeony uz v H3, ze se mi libi jejich hrad, styl boje, a maji me oblibene hydry a draky. Jednou jsem se skutecne zamyslel nad tim proc jsou v tomto meste same zeny. Ale to neni tak uplne pravda, muzu je tu take dost, vzdyt se staci podivat na hrdiny. (ikdyz zde je to velice sporne, obe pohlavi se bez jakych koli vyjimek obevuji ve vsech rasach). Co se tyce creatur, zde je pohlavy rovnez vyrovnane. jedine vyrazne prevahy, nachazim snad poze v archytekture, kde si muzete vsimnout, ze snad kazda budova obsahuje sochy (pouze) zenskeho pohlavy. A take mythologie vas dost presvedci o zenske nadvlade. Pokud toto porovnate s jinymy narody, napriklad se Sylvanem, je na prvni pohle jasne ze tento narod je vyrazne zenskeho druhu, ale porovnani s jinou rasou je take velice scestne. Vzdyt trpaslici, elfove, lide nebo orkove neni to stejne vino. V nasem skutecnem svete, je jasnym pravidlem, jak uz jste tu nekolikrat zminili, ze muzi chrani, bojuji a berou na sebe tezka bremena prace, a zeny na sebe berou tezka bremena domacnosti a vychovu deti. Ano, je tu zde spousta vyjimek, ale tohle je uz urcity standart ktery si zrejme vytvorila muzska nadvlada. Temni elfove nejsou lide, a prave dominantnost zen je jednou z prvku ktere lisi tuto rasu od ostatnich. Jak je to mozne, to nedokazu vystvetlit, nejsem elf a nikdy nebudu. Zrejme je to dano jejich mythologii, kulturou, zvyky, povahou, nejakou magii a tim ze jsou proste jini. Pokud se na to kouknu z vice marketingoveho, nebo estetickeho uhlu. Je zde pozice naroda žen, slozeneho ze sexy odenych bojovnic, draku, kouzel a mesta ukryteho v hlubinach zeme, jenz tvori protiklad elfu z te "strany dobra" lesni elfove. Je scela jasne ze si nekdo tento narod oblibi a prispeje tim k popularyte hry. Vse je naprosto vymyslene, nic z tohoto sveta neexistuje a ani exstovat nemuze. A proto take vznikaji filmy nebo hry jako je tato kam muze clovek utect z reality a ponorit se do toho uzasneho fantastickeho sveta. A proto si myslim ze sahodlouhe debaty a hadky na toto tema jsou scela zbytecne a doufam ze se tu nerozpouta nejaka valka :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 8:41 pm
by StreetX38
Válka už je rozpoutaná asi tejden převážně na HC.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 6:58 am
by Filipas
no, zajimava diskuze, jen bych se chtel zeptat, kdeze je/byla rozpoutana ta valka? :D
Mimochodem, Cerny drak je prece taky samec :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:02 am
by Zehir
Myslím si, že tím, že temní elfové necvičí i muže, tak se připravijí o spousty dobrých a mocných vojáků, elfská armáda by pak byla ještě silnější.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:04 am
by Filipas
A to, ze je architektura TElfu plna soch zen, proc ne, me se to libi, aspon maji elfove na to koukat, ne?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:06 am
by Filipas
Ale je pravda, ze je hloupost cvicit jenom zensky, protoze, kdyz se muz poradne naleje adrenalinem a jinymi hormony, je urcite silnejsi nez zenska.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:11 am
by Zehir
Draci jsou samci, ale jsou i samice.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:11 am
by Filipas
Pockat, vzdyt je, dokonce i na tehle strance napsano, ze TElfske matky sve deti nevychovavaji, ale posilaji je do specialnich vychovnych stredisk (opravdu obetave matky jak...)

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:12 am
by Filipas
ne tak docela, je tam napsano "Cerny drak" ne dracice, ne?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Jul 19, 2008 7:13 am
by Filipas
takze najimat si muzes jen samce :)