Page 3 of 3

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 20, 2008 2:47 pm
by StreetX38
Krevík to viděla na nějakým falešným videu a teď se toho nechce pustit.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Thu Aug 21, 2008 8:39 am
by Ylaya
johne doufám že si ty ohnivé dny myslel vtipem!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Sun Nov 23, 2008 7:17 pm
by Raelag
Máte někdo ten obrázek?

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Sun Nov 23, 2008 7:19 pm
by Ornella
Raelag wrote:Máte někdo ten obrázek?

ne ale řeknu ti o nic si ne fakt přišel

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:26 pm
by Zehir
Raelag wrote:Máte někdo ten obrázek?

Já ho mám, můžu ti ho poslat na tvůj email.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:30 pm
by Raelag
Tak jo, pošli mi ho. Díky

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:32 pm
by Zehir
Raelag wrote:Tak jo, pošli mi ho. Díky

Napiš mi ten email.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:34 pm
by Raelag
Proč prostě neklikneš na ten symbol obálky?

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:44 pm
by Zehir
Raelag wrote:Proč prostě neklikneš na ten symbol obálky?

Tam nejdou posílat obrázky.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Tue Nov 25, 2008 7:44 pm
by Raelag

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Nov 26, 2008 6:27 am
by Zehir
Nejde mi to odeslat, pokaždé když to pošlu tak se mi comp sekne, přílohy k emailům mi nejdou posílat.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Sat Dec 06, 2008 3:45 pm
by Ornella
jestli jí jestě hedáš tak já sem jí našel
http://www.heroesofmightandmagic.com/ga ... tion.shtml
ta v pravo

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Jan 12, 2011 3:07 pm
by Gorkan
Zehir wrote:Ale kde je napsáno že Tuidhanu zabil Tieru? :?: :?:


strana 145 pekelneho zakona 8 radek vlevo dole hned pod dorotou machalovou

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Jan 12, 2011 3:30 pm
by Dave_Jame
Wow..někdo by těm dětem měl řct že to je jen námátkový Artwork jak si umělec představoval temné elfy a né žádná cílená postava :-D Ach.. kouzlo mládí :-P

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Sun Jun 09, 2013 5:57 pm
by Grawl
Krvavá fůrie wrote:A já mám ráda biaru protože zabila Tiera!

Ty jsi že Soulscaru že.