Re: Krvavá panna
Posted: Sat Jul 06, 2013 5:17 pm
kubrt wrote:Máš prd platný, že je džin rychlejší. Když si bouchne, tak mu hydra v odvetě způsobí větší škody než on jí. Když bouchne hydra, tak se jí nevrací. A džinů není víc - obě jednotky mají přírůstek 3 týdně.
Džin způsobí větší škody a džinové mají budovu na bonus do přírustku takže džinů de s hradem 8 a hyder 6. Ale máš pravdu hydra je lepší protože má asi trojnásobný pečet životů.