Page 3 of 3

Re: Krvavá panna

Posted: Sat Jul 06, 2013 5:17 pm
by Grawl
kubrt wrote:Máš prd platný, že je džin rychlejší. Když si bouchne, tak mu hydra v odvetě způsobí větší škody než on jí. Když bouchne hydra, tak se jí nevrací. A džinů není víc - obě jednotky mají přírůstek 3 týdně.

Džin způsobí větší škody a džinové mají budovu na bonus do přírustku takže džinů de s hradem 8 a hyder 6. Ale máš pravdu hydra je lepší protože má asi trojnásobný pečet životů.

Re: Krvavá panna

Posted: Thu Oct 10, 2013 8:09 pm
by Morbid
No, sem asi moc info nepatrí o vašom neoficiálnom data cd, ale celkom ma to zaujalo, HIII patrí pre mňa osobne medzi menej obľúbený diel, mám občas chuť si ich zahrať, ale ma to akosi neláka, ak však zdarne do hrateľnej verzie dokončíte svoj projekt a ak bude aj počeštený, tak si rád zahrám. Veľa šťastia a zdaru!