Re: culinan kampan
Posted: Fri Jun 25, 2010 4:40 pm
Pošli mi save na mail. Možná je problém v tom, že někteří hrdinvé utekli z boje. S tím jsem se tam zatím nesetkal.
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/