Page 3 of 12

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 6:42 pm
by MINOTAUR
či má úpír čierne alebo biele vlasy to je jedno a je od veci sa takou prkotinou zaoberať. Mne by sadli aj biele aj čierne.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 8:33 pm
by Caius
Taky si myslim, ze je blbost to řešit. K těm novým jednotkám:
Azyl se mi hodně líbí, blazing glory me docela prekvapila (ale prijemne), ale andel me zklamal - nelibi se mi potlaceni te jeho bozskosti na ukor bojovnosti.
Peklo mě docela zklamalo, ty jednotky mi prijdou dost podobne...vsechny jsou rudé a rohaté všude, kde se dá (ja vim, ze to k demonum patri, ale prijde mi to trochu preplacane), ale sukuba a pekelný pán vypadaji hoodně vymakaně.
Nekropole vypadá dost dobře, lamasu mi prijde originální a vizualne hodne zajimavy netvor, splétacka osudu je taky drsná zrudicka, celkove se mi to zpracovani libi
Orkove me prekvapili, ty jsem opravdu necekal, a ty artworky vypadaji opravdu skvele, takova aztecka harpyje působí krutě a je graficky hodne vyvedená, uvidime jak budou vypadat zbyle jednotky
Co se tyce dalsi rasy, chtel bych elfy, logicky by tam meli byt carodejove (tvurci orku), ale myslim si, ze vzhledem k tomu, ze by to mela byt zcela nova rasa a vzhledem k dvoum japonsky ladenym artworkum nag to budou asi nagy - pusobi hodne zajimave...uz se nemuzu dockat na dalsi info a hlavne na vydani Heroes VI !

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 8:43 pm
by GoodMan
Pokud se nemýlím, ty koncepty Nág jsou pana Oliviera Ledriota ještě během výroby Heroes V.
Jinak mně opravte.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 8:54 pm
by Sakuba
Nekropole - Ke kostře se podle mě nehodí oštěp, jinak fajn, ghůl - originální, duch - no nic moc, Lich - KATASTROFA - nejhorší lich v HoMaM, Lamasu - skvělý nápad, Spřádačka - dobře oni, konečně vyslanci Ashy! :D

Peklo - První jednotka mi nepřijde nic moc, kerberosové ještě ujdou, sukuby vypadají mnohem lépe než v H5 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ty dvě další mi vůbec nepřijdou jako démoni, ďábel - jde to :(, Pit lord - ještě se dá

Azyl - Kopiník - Páže z HoMaM 5 s kopím, kušostřelec - ok, kněžka - hm..., Gryf - nic nového, Element světla - to podle mě asi hodně ulítli :( , Jezdec - dobrej radioaktivní kůň, co to bude příště mlhovinový gryf?? :? , Anděl - strašné zklamání - víc vypadá jako ostřílený bojovník, než jako nějaká nadlidská bytost, brnění má všude a meče jsou oproti H5,H4 a H3 děsný! :x

Barbaři - Všechny jednotky jsou supr!
Chtěla bych tam vidět nejspíše mágy a elfy. Ale trpaslíci by taky vůbec nevadili.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 9:02 pm
by GoodMan
Jen pro doplněk - hrdinou Pevnosti a tedy dalším synem Slavy je Sandor.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Dec 16, 2010 9:33 pm
by Caius
GoodMan wrote:Pokud se nemýlím, ty koncepty Nág jsou pana Oliviera Ledriota ještě během výroby Heroes V.
Jinak mně opravte.


Aha, tak to sorry, ale treba ten koncept pouziji do Heroes VI - vypadají dobře :D

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 9:59 am
by Bušák
Asi jsem jediný , komu se nový anděl líbí , příde mi rozhodně mírumilovnějíší než padlý anděl z pětky :D Jinak co se týče toho , že moc bojovný , s tím bych si hlavu nelámal , poněvadž i anděl s jedním mečem je bojovný , když už bojují proti děmonům (= svým úhlavním nepřátelům) , musí být dobře vyzbrojení. Anděla , který by nebyl na boj a představoval by ztělesnění anděla a jeho mírumilovnosti a božskosti , tak bych ho nechal v bílém rouchu beze zbraní , čistě jako kouzelníka ..

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 10:03 am
by Dave_Jame
Bušák wrote:Asi jsem jediný , komu se nový anděl líbí , příde mi rozhodně mírumilovnějíší než padlý anděl z pětky :D Jinak co se týče toho , že moc bojovný , s tím bych si hlavu nelámal , poněvadž i anděl s jedním mečem je bojovný , když už bojují proti děmonům (= svým úhlavním nepřátelům) , musí být dobře vyzbrojení. Anděla , který by nebyl na boj a představoval by ztělesnění anděla a jeho mírumilovnosti a božskosti , tak bych ho nechal v bílém rouchu beze zbraní , čistě jako kouzelníka ..


No podle Mytologie světa Might and magic V jsou hlavními nepřáteli andělů Ti bez tváře (Faceless)

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 10:56 am
by Bušák
Dave_Jame wrote: No podle Mytologie světa Might and magic V jsou hlavními nepřáteli andělů Ti bez tváře (Faceless)


No to sice jo ,ale ve hře se žádná taková jednotka nenachází , nebo alespoň v pětce ne a tudíž , největším nepřítelem anděla byl vždy ďábel , ne ? :) Ale o to ani tolik nejde , pak-li , že je anděl nasazen do boje , musí být dobře vyzbrojen ..

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 11:34 am
by MINOTAUR
Presne tak aj mne sa páčia tak ako ich urobili. Inak ked niekto hral hru Darksiders Wrath of War tak tam by videl čo sú to bojovní anjeli. A čo sa týka toho Sandora už je k nemu aj popis ? Lebo na hlavnej stránke nie je.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 1:05 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Presne tak aj mne sa páčia tak ako ich urobili. Inak ked niekto hral hru Darksiders Wrath of War tak tam by videl čo sú to bojovní anjeli. A čo sa týka toho Sandora už je k nemu aj popis ? Lebo na hlavnej stránke nie je.

Osobně jsme zatím nic takobvého nenašel, pouze artowrk s ním spojený a již uvečějněnou informaci že se bdue jednat o levobočka.:-)

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 1:46 pm
by balrogz

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 2:00 pm
by roman
No, ale ten kušník vypadá jako mistr kuše z 5 a u něj píšou, že s novou královnou přišly nové technologie a 6 se odehrává 400 let před 5, tak jak je možný, že ty kušníci vypadaj jak mistři kuše. K tý pavoučí královně - nápad se mi líbí, ale mohli na ní líp zapracovat graficky. Kupříkladu, proč není ta pavoučí půlka chlupatá a nenapodobuje žádného pavouka? No to, že píšu, že se mi ty jednotky nelíbí neznamená to, že mezi nima nemám oblíbence. Líbí se mi upír, vypadá konečně jak mrtvola a drží meč v levý ruce(já sem taky levák) a ghůl konečně nahradil zombie, který mi lezli na nervy.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 2:59 pm
by GoodMan
No, ale ten kušník vypadá jako mistr kuše z 5 a u něj píšou, že s novou královnou přišly nové technologie a 6 se odehrává 400 let před 5, tak jak je možný, že ty kušníci vypadaj jak mistři kuše.

Bohové, tak je mu podobný. To nemá s úrovní technologie nic společné.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 3:08 pm
by GoodMan
Caius wrote:
GoodMan wrote:Pokud se nemýlím, ty koncepty Nág jsou pana Oliviera Ledriota ještě během výroby Heroes V.
Jinak mně opravte.


Aha, tak to sorry, ale treba ten koncept pouziji do Heroes VI - vypadají dobře :D


Ano, budou pravděpodobně používat daleko více starší návrhy pro pátý díl, než kolik jich vůbec bylo nově navrženo pro následující.