Page 3 of 7

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 3:27 pm
by Dave_Jame
Co se týče hrdinů
Každý národ má 2 tipy hrdinů, 1 na sílu 1 na Magii
Oba tipy by měli mít (zatím se s nimi tedy počítá) Jak mužské tak ženské modely.
Navíc bude moc hráč na základě vývoje svého hrdiny dosahovat různých určitých vylepšených povolání. Bližší informace zatím nejsou.

Co se týče druhé otázky. Myslím že Ubihole nemusí ospravedlňovat své rozhodnutí. Není důležitý počet národů, ale jak budou vzájemně fungovat a méně národů se obecně lépe vyvažuje.
Zda se jim to povede ukáže čas.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 3:47 pm
by Khengi
dik, to sem chtěl vědět

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 3:59 pm
by MINOTAUR
Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 4:10 pm
by Resto
Doufám že to nebude ten vodní národ který se objevil na forum protože to je fakt hnus,mi to připadá jak z nějaký čínský hovadiny :( Tak snad ten národ bude jiný a určitě bude skvělí :)

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 5:27 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.


Po 128... 5tý národ bude uveřejněn krátce před vydáním hry.
Co se týče data vydání, momentálně se předpokládá první pololetí s tím že je snaha hru vydat do konce dubna...

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 7:44 pm
by Khengi
já bych se chtěl ještě zeptat jaký budou přesně terény

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 2:52 pm
by Gorkan
mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 4:00 pm
by GoodMan
Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

Aby to nebylo myšleno jen jako z pohledu orků (spasitel) a Svaté říše (dobyvatel).

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:29 pm
by MINOTAUR
ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:33 pm
by naruto34721
MINOTAUR wrote:ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.

ale potom heroes 7 nebude nadvazovat kedze si kazdy hrac zvoli iny konec ...

napr. povodne mala mat mafia 2 4 konce a to by uz nemohla mafia 3 nadvazovat lebo ako som spominal kazdy hrac si vybere iny koniec,,,,,

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:46 pm
by MINOTAUR
asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 6:00 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.

Samozřejmě! Vždy je jeden platný, nehledě na další, vybraný hráči! Tak je to snad u každé hry.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 7:31 pm
by jakubcha
Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 7:40 pm
by Dave_Jame
Tak jdeme odpovídat

jakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:

zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu

Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.

Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 15, 2011 7:55 pm
by jakubcha
Dave_Jame wrote:Tak jdeme odpovídat

jakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:

zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu

Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.

Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)

Díky moc! :lol: