Page 3 of 4
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:53 pm
by kiliroy
Hmm. Já se těším asi tak na patch 1.5, kde by mohl už být další národ... Ale nejvíc se těším na patch 2.0 což bude datadisk

.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:56 pm
by estla
Neblázni. Patch 1.2 opraví VŠETKY chyby

a žiadny ďalší už nebude treba - až potom prídu datadisky.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 8:58 pm
by MINOTAUR
Aj moj brat si myslí že na tento patch sa vybodnú a všetko spravia rovno v datáči, a zatiaľ to fakt tak vyzerá xD
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:04 pm
by estla
To nemyslím. Ak už patch testujú, nemajú ešte určite hotový datáč.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:06 pm
by MINOTAUR
Pri tých maďaroch je všetko možné, len dúfam že budúci rok už bude datáč.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:26 pm
by Nebiros
estla wrote:Neblázni. Patch 1.2 opraví VŠETKY chyby

a žiadny ďalší už nebude treba - až potom prídu datadisky.
Ze aká optimistka xD
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:28 pm
by estla
Preto je to veľkými písmenami - kto už by veril, že sa opravia všetky chyby - vždy tam niečo ostane

Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:29 pm
by MINOTAUR
To preto aby sme sa nenudili a mali o čom písať

Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:32 pm
by estla
Už sa stalo - práveže sa nudíme a čakáme

Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:34 pm
by MINOTAUR
Ale ja si ho vždy zahrám keď mám čas, až tak nehrateľné to zase nieje, keď aj kampaň som dohral a skirmish ma baví.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:37 pm
by estla
Ale to áno, aj ja hrávam - len by som ju chcela mať už v inom stave, mne zas tak tá hra nehaprovala - až na tie bugy

Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sun Dec 11, 2011 9:39 pm
by MINOTAUR
Napr. na Batman: Arkham City spravili patch hned v prvý týždeň a opravili v ňom všetko, ale aspoň vidno ako sa k tomu stavajú tvorcovia.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Mon Dec 12, 2011 7:16 pm
by kiliroy
Zabavit se dá vždy online. Škoda že jsem na počítači většinou tak 20 minut a pak 10 minut nic a zase. To se pak daj hrát jenom souboje.
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Mon Dec 26, 2011 11:11 pm
by Lucas Gryf
Kampaně mám za sebou, zítra příjdou na řadu epilogy.
Ah, je škoda že umřelo tolik lidí, které jsem měl rád, ale předtím než zemřeli se mi nelíbyly .. Azlík potom dosal rozum, což byla docela škoda.
"Sláva Daimó Jubo, sláva vévodkyni Irině!"
Re: V jakém pořadí hrát
Posted: Sat Dec 31, 2011 2:27 pm
by Andrej
Ahoj všem, tak jsem dohrál Heroes VI se všemi kampaněmi. Teď bych se měl zřejmě pustit do Epilogů, ale nevím jak začít. Nejdou mi z nějakého důvodu otevřít, nevíte proč??