Page 3 of 3
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 3:58 pm
by concobara
Exter999 wrote: ...
Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak mate taky na vyber jen ze dvou hrdinu??:)
Hrdiny si můžeš upravit v Oltáři, když děláš dynasty hrdiny pak tam budeš mít na výběr to co jsi si vytvořil... Takže buď jdi online nebo pokud jsi online tak si kup originálku

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 6:23 pm
by Exter999
Origoska bude k vanocum.

Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 6:29 pm
by Dave_Jame
Exter999 wrote:Origoska bude k vanocum.

Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo krve dostaneš vždy jen 1 bod v dané reputaci
Add 2: Temna magie je relativně silná, ale v rámci kampaně bych doporučoval dát pár bodu i do jiných.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 6:37 pm
by kiliroy
Co se toho týče, chtěl bych vědět jestli si dáváte body do pasivních schopností jako zvýšení nějakého atributu (útok, síla kouzel atd....), nemyslím ted zvýšení útoku o x procent v jistých situacích - to jsou moje nejoblíbenější xD. Jde o to že za mága mám už vše aktivní co potřebuju tak na 19 úrovni a pak už se mi nechce u kouzelníka kupovat nějaké kouzlo co bych nepoužíval, tam se ale pak dá vzít něco s bojovnicých schoností. Zatímco u bojovníka si už na 20. úrovni nevím rady a napadjí mě jenom schopnosti, jako útok, obrana.
A chtěl jsem se zeptat jestli můžu vysát život s temného elementála? Je živý, ale imunní proti temné magii...
A víte někdo kolik % vysává upír a (ne moc dobrý překlad!!) upíří lord (proč né pán upírů

?)?
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 6:45 pm
by Altair8
Pokud to od bety nezměnili tak normální upír saje 15% a vylepšený 20%
Jinak k té reputaci, v kampaních jsem dostával za použití kouzel dané cesty v boji 1 bod, ale v normálních mapách (a myslím i v multiplayeru) 3 body...čím to ?
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 7:07 pm
by kiliroy
Nebude to tím že jsi nastavil rychlejší získávání zkušeností? Tím se zvýší i získané body reputace.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 7:13 pm
by Exter999
Dave_Jame wrote:Exter999 wrote:Origoska bude k vanocum.

Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)
2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo krve dostaneš vždy jen 1 bod v dané reputaci
Add 2: Temna magie je relativně silná, ale v rámci kampaně bych doporučoval dát pár bodu i do jiných.
Spatne sem to napsal.

Zajimalo me,jestli ma smysl u dark magic pridavat jeste ty 3 body k magii.

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 7:39 pm
by Dave_Jame
Altair8 wrote:Pokud to od bety nezměnili tak normální upír saje 15% a vylepšený 20%
Jinak k té reputaci, v kampaních jsem dostával za použití kouzel dané cesty v boji 1 bod, ale v normálních mapách (a myslím i v multiplayeru) 3 body...čím to ?
ne rychlejším nastavením rychlejších zkušeností to nebude. Jde o herní mechanizmus. Krev i zkušenosti jsou nastaveny tak, aby byly zajímavé po dobu kampaně, která má 4 mapy, aby zůstal zachován postup i v klasických mapách, je při hraní klasických map zpanutý automatický modifikátor zkušeností a reputace který jejich příjem strojnásobý.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 7:59 pm
by kiliroy
Tak jaktoze jsem na Mape kde jsem nastavil max. rychlost jsem v boji dostal snad 5 bodů za kouzlo a na mapě když jsem pronásledoval, tak jsem dostal 36 krve? (nevím jestli jsou ty čísla správně ale přibližně ano a krve jsem získal určitě přes 30
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 8:07 pm
by Altair8
Aha dík za objasnění

Exter999 Určitě se to vyplatí, zesílí to kouzla temné magie a zvýší poškození jednotek s útokem temnou magií (duch,lich,pavoučice)

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Wed Nov 09, 2011 10:22 pm
by Exter999
Diky!:-)
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Thu Nov 10, 2011 11:24 am
by Thelvyn
kiliroy wrote:Tak jaktoze jsem na Mape kde jsem nastavil max. rychlost jsem v boji dostal snad 5 bodů za kouzlo a na mapě když jsem pronásledoval, tak jsem dostal 36 krve? (nevím jestli jsou ty čísla správně ale přibližně ano a krve jsem získal určitě přes 30
Souhlas, jednak možná dostaneš všeobecně víc už jenom tím že hraješ klasickou mapu, ale má vliv i rychlost získávání zkušeností.
Jinak, to omezení v kampani je stejně slabý, už někdy za polovinou druhé mapy za lidi jsem měl maximálku za slzy.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Thu Nov 10, 2011 12:02 pm
by MINOTAUR
Ja som mal 1. level reputácie vždy v prvom kole a 2. level až v treťom alebo až štvrtom kole.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Jan 23, 2012 9:18 pm
by Robertosom
Upíri sú slabší, ale netradične má nekro silných strelcov - spriadačky plus lichovia, no a rátajú sa aj oštepári. Ale upíri sú ešte super oproti tým oštepárom, tí sú fakt tragický, o to viac v porovnaní napríklad so strelcami z kuše čo je akoby iná kategória.