Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sat Oct 22, 2011 8:54 am
ja se štěstím problém nemám vždycky jak je štěstí tak to dá bud víc než je nejvyšší hodnota nebo stejně spíš mě štve to padaní hry s chybou neodesílat
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Dead_MAX wrote:Konečně bug, kterej trochu kompenzuje nefunkčnost charge u Křižáků slunce.
Křižák slunce sice nemá funknčí bonus damage z charge, ale soupeř mu NEOPLÁCÍ ÚDER pokud se na něj rozjede (nezaútočí ze stejného políčka kde stál před útokem).
Altair8 wrote:Dead_MAX wrote:Konečně bug, kterej trochu kompenzuje nefunkčnost charge u Křižáků slunce.
Křižák slunce sice nemá funknčí bonus damage z charge, ale soupeř mu NEOPLÁCÍ ÚDER pokud se na něj rozjede (nezaútočí ze stejného políčka kde stál před útokem).
to neni bug, ale schopnost vylepseneho jezdce...když ujede aspon krok tak mu souper nevrátí uder
Dead_MAX wrote:Spalující Světlo od Oslnivé světlice (vylepšená tier 5 u Azylu) - Neregeneruje zpět ztracené hp po boji. (V boji toto poškození nelze vyhealovat (kouzlo regenerace jsem ještě nezkoušel) a po boji se nic nestane - počítá se to jako regulérní ztráta)
Dave_Jame wrote:Co se týče štěstí
Pár informací
Štěstí se v Heroes VI nazývá osud (destiny) a funguje na stejném principu jako ve starších dílech, jen s nižšími modifikátory za artefakty a schopnosti. (jinými slovy 1 bod Osudu =/= jednomu bodu štěstí ve starších dílech)
"Kritický zásah" je událost kdy má jednotka při svém zásahu "štěstí". A její zranění je modifikováno bonusem 1,5 (například místo 20 uštědří zranění 30).
Poznámka zranění které má jednot napsané ve svém přehledu (nahoře pod jménem) je neupravené o hodnoty cíle. Takže skutečné zranění může být o něco slabší.
To však nemění nic na tom že u některých jednotek (Zejména Peklo) se štěstí míjí účinkem. Tak doufám že to brzy opraví.