Page 3 of 4
Re: 2.Misia
Posted: Fri Nov 04, 2011 2:26 pm
by MINOTAUR
http://www.megadev.info/EN/Downloads-md ... -c-12.html tu máš link na trainer. Nieje iba na heroes, ale aj ten tam je. Spusti trainer nájdi si H6 v zozname a spusti cez ten trainer. Tam bude aj napísané čo všetko chceš aj so skratkami.
Re: 2.Misia
Posted: Fri Nov 04, 2011 3:16 pm
by Kiko
Ďakujem zatiaľ,potom dám vedieť či to fungovalo.
Re: 2.Misia
Posted: Fri Nov 04, 2011 6:04 pm
by MINOTAUR
Ok.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 5:18 pm
by M-G
Ahoj potreboval bych poradit taky s touhle misi. Problem je ze nemuzu splnit druhy Kirinuv ukol Duchove pramene, protoze nemuzu najit onen chram a tim padem jej ani zrekonstruovat. Stala se mi i dalsi vec a nevim jestli to je tak schvalne nebo je to bug. Ani v jenom hradu si nemuzu najmout jednotky, jejich pocty tam mam v desetitisicovych ale minusovych hodnotach. Az jsem splnil ukol sneznych panen tak muzu najimat alespon je. Hiroshiho samozrejme porazit nemuzu, uz tak jsem mel velky problem vyridit ten zbytek. Predem diky za vase rady

Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 5:45 pm
by Dave_Jame
Add 1: chrám by jsi měl najít na hoře kde jsi se s duchy pramene setkal. Jednoduše zmáčkni "O" a na mapě v přehledu království by se ti jeho pozice měla ukázat.
Add 2: Ano je to Bug. Takzvané převykoupení jednotek. Nahraj si libovolný save předtím než se ti tato chyba stala a doufej že se ti už neobjeví. Jinak je jen jediná možnost restart.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 6:43 pm
by kiliroy
Nechápu váš problém. Stačí zničit ty hrdiny co si tam chodí po mapě, pak zalézt do města které je nejblíž portálu. A vždycky když nepřítel vyleze ho sundat - dá se to téměř bez ztrát, takže síla dále poroste. Já na něj útočil asi až když jsem měl 200 Kirinů, to ale bylo proto, že jse mu y jeho po***** města strašně dlouho nemohl dobýt, tak mi armáda dost narostla. A co se týče chrámu a těla mrtvé kněžky, ani jsem tu šipku nepoužil, stačí prostě projíjt oblast ve které se dané jednotky nachází.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 6:58 pm
by Lucas Gryf
Já mám jiný problém. Řídím se podle postupu jaký jste tady napsali a sekl jsem se teprve u 2 mise za Skřety

docela bych potřeboval pomoct, protože na abecedaher.cz není návod.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 7:33 pm
by kiliroy
Tahle mise mi nedělala moc problémů. Kde si se zasekl, možná poradím.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 7:42 pm
by Lucas Gryf
Heroes hraju už od šesti let, ale Kampaně z MMH6 jsou pro mně zatím nejhorší .. prosím poraď

Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 8:07 pm
by kiliroy
??? MaM:H6 je totálně strašně lehký. Nebo alespoň oproti HoMaM 5.
Tak řekni KDE si se zasekl, tahle mise je docela rozlehlá a pokud chceš návod na celou tak nejdříve zítra.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 8:47 pm
by Lucas Gryf
Přidal jsem se ke vzbouřencům, porazil jsem Iru (nebo jak se jmenuje) ale potom přišli Shakrovi služebníci a zaútočili na mně. Mám více jak 60 Jaguářích válečníků a 16 kyklopů. Ale asi začnu znova.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 9:10 pm
by kiliroy
Hmmm. Tak tady vážně nevím. Mě ty hrdinové žádné problámi nedělali, nejhorší hrozba byla mírná. Ja si ale taky dal na čas s poražení Airiny - jel jsem krev.
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 9:11 pm
by Dave_Jame
Nechcete to raději řešit v patřičném vlánknu?
Re: 2.Misia
Posted: Mon Nov 28, 2011 9:20 pm
by Lucas Gryf
Dave_Jame wrote:Nechcete to raději řešit v patřičném vlánknu?
Tak proč ne no

Re: 2.Misia
Posted: Tue Nov 29, 2011 4:18 pm
by M-G
Dave_Jame wrote:Add 1: chrám by jsi měl najít na hoře kde jsi se s duchy pramene setkal. Jednoduše zmáčkni "O" a na mapě v přehledu království by se ti jeho pozice měla ukázat.
Add 2: Ano je to Bug. Takzvané převykoupení jednotek. Nahraj si libovolný save předtím než se ti tato chyba stala a doufej že se ti už neobjeví. Jinak je jen jediná možnost restart.
Diky za rady, dneska se s tim zkusim poprat

Treba o te funkci tlacitka O jsem ani nevedel. Tak to vypada kdyz se necte manual... Jeste jsem vcera zkousel nahrat posledni pozici a svete div se byl jsem tak o 2-3 mesice zpet behem boju s temi protivniky. Ale jednotky jdou nakupovat spravne, ze by to bylo tim bugem?... Kazdopadne jeste jednou diky moc za pomoc
