Novy patch

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Ale já vám tu tvrdím, že min. u vylepšeného dává pořád někdy i o slušnou částku vyšší než max. damage. Útoky které se mi vyybaví např: 14-17 zranění 20, 45-55 zranění bylo přes 70. Už nevím jestli to takhle přesně je, ale aspoň tak 50x jsem u něj už zažil že přesáhl max. damage.
:(
tomas29
Posts: 2
Joined: Wed Dec 14, 2011 9:20 pm

Epilog

Post by tomas29 »

Mám problém s epilogem. Dohrál jsem první misi epilogu, ale na druhou mě to nechce pustit. Patch 1.1.1. mám a hrál jsem všechny hrdiny za slzy. Nevíte někodo, kde je problém? Děkuji za pomoc.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Aby ti byla zpřístupněná druhá mapa epilogu, musíš mít minimálně jednoho hrdinu dohraného za krev. Epilogy mají dokončovat příběhy jednotlivých cest. Nejsou na sebe přímo navázány (jeden není pokračováním durhého)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
tomas29
Posts: 2
Joined: Wed Dec 14, 2011 9:20 pm

Re: Epilog

Post by tomas29 »

Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Epilog

Post by kiliroy »

tomas29 wrote:Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".

Krev není zlá. Dá se ale říci že moje filozofie jsou totální slzy, tak je taky nemám rád. Jde o to že slzáci přemýšleji, hrají spíše defenzivně, nenechají se ovládat city a neradi popravují. U krve to je akorát obráceně.
:(
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Novy patch

Post by Lucas Gryf »

Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Lucas Gryf wrote:Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.

Taky blbost. U nekromantů se mi právě nejhůře představuje že by vůbec někdo mohl mít takovou povahu. Vždyť to nepřímo v rozporu s jejich hlavní filozofií. Navíc tu kampaň ve výsledku přejedeš 2x takže to je uplně jedno. Já se hlavně rozhodoval podle schopností. A překvapivě jsem dopadl stejně jako ty. Ovšem u Azylu a pekla to byla chyba, u azylu protože pomsta bohů je žalostně slabá (na konci kampaně mi dávala 70% a max. 3000 damage) a u pekla protože nefunguje štěstí.
:(
User avatar
adamlek
Posts: 4
Joined: Thu Dec 15, 2011 8:12 pm

Re: Novy patch

Post by adamlek »

1.2 uz by mel byt kazdym dnem, v cine uz se da dokonce stahnout

http://h6.baiyou100.com/h6/download/bud ... azaibuding

Doufam, ze bude opraven bug s cestou slz v kampani za tvrz. Od te doby to nehraji a cekam.....
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

adamlek wrote:1.2 uz by mel byt kazdym dnem, v cine uz se da dokonce stahnout

http://h6.baiyou100.com/h6/download/bud ... azaibuding

Doufam, ze bude opraven bug s cestou slz v kampani za tvrz. Od te doby to nehraji a cekam.....

V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.
:(
User avatar
adamlek
Posts: 4
Joined: Thu Dec 15, 2011 8:12 pm

Re: Novy patch

Post by adamlek »

kiliroy wrote:V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.


Ty stranky vypadaji oficialne...
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Tento odkaz je od jednoho z insiderů, ale taky se říká že ten čínský patch není zcela plnohodnotný, navíc funguje jen na čínskou verzy
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
adamlek
Posts: 4
Joined: Thu Dec 15, 2011 8:12 pm

Re: Novy patch

Post by adamlek »

Tak ten oficialni bug s cestou slz v kampani za tvrz neopravili, vubec se mne to nechce hrat od zacatku.... a to jsem kvuli tomu patchi schvalne cekal .... banda lemplu je to :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Už jsem se o tom s někým bavil přímo v komentářích u dané novinky
Nakonec stačí pouze restartovat mapu

viz zde:
http://www.heroes-centrum.com/index.php?news_id=517#comm
Last edited by Dave_Jame on Tue Dec 20, 2011 8:58 pm, edited 1 time in total.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
adamlek
Posts: 4
Joined: Thu Dec 15, 2011 8:12 pm

Re: Novy patch

Post by adamlek »

Tak to diky za info, ten restart uz zni lip :)
User avatar
Valda79
Posts: 11
Joined: Tue Nov 08, 2011 8:12 am
Contact:

Re: Novy patch

Post by Valda79 »

Právě se mi stahuje patch 1.2, tak doufám že budou bugy opraveny (třeba to nepřibývání krystalů i když mám důl apod.)
VI. díl je po II. díle opět herně povedený, až na ty bugy ...
Post Reply