Page 3 of 3

Re: Novy patch

Posted: Wed Dec 14, 2011 9:17 pm
by kiliroy
Ale já vám tu tvrdím, že min. u vylepšeného dává pořád někdy i o slušnou částku vyšší než max. damage. Útoky které se mi vyybaví např: 14-17 zranění 20, 45-55 zranění bylo přes 70. Už nevím jestli to takhle přesně je, ale aspoň tak 50x jsem u něj už zažil že přesáhl max. damage.

Epilog

Posted: Wed Dec 14, 2011 9:53 pm
by tomas29
Mám problém s epilogem. Dohrál jsem první misi epilogu, ale na druhou mě to nechce pustit. Patch 1.1.1. mám a hrál jsem všechny hrdiny za slzy. Nevíte někodo, kde je problém? Děkuji za pomoc.

Re: Novy patch

Posted: Wed Dec 14, 2011 9:57 pm
by Dave_Jame
Aby ti byla zpřístupněná druhá mapa epilogu, musíš mít minimálně jednoho hrdinu dohraného za krev. Epilogy mají dokončovat příběhy jednotlivých cest. Nejsou na sebe přímo navázány (jeden není pokračováním durhého)

Re: Epilog

Posted: Wed Dec 14, 2011 10:19 pm
by tomas29
Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".

Re: Epilog

Posted: Thu Dec 15, 2011 6:59 pm
by kiliroy
tomas29 wrote:Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".

Krev není zlá. Dá se ale říci že moje filozofie jsou totální slzy, tak je taky nemám rád. Jde o to že slzáci přemýšleji, hrají spíše defenzivně, nenechají se ovládat city a neradi popravují. U krve to je akorát obráceně.

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 7:04 pm
by Lucas Gryf
Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 7:09 pm
by kiliroy
Lucas Gryf wrote:Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.

Taky blbost. U nekromantů se mi právě nejhůře představuje že by vůbec někdo mohl mít takovou povahu. Vždyť to nepřímo v rozporu s jejich hlavní filozofií. Navíc tu kampaň ve výsledku přejedeš 2x takže to je uplně jedno. Já se hlavně rozhodoval podle schopností. A překvapivě jsem dopadl stejně jako ty. Ovšem u Azylu a pekla to byla chyba, u azylu protože pomsta bohů je žalostně slabá (na konci kampaně mi dávala 70% a max. 3000 damage) a u pekla protože nefunguje štěstí.

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 8:31 pm
by adamlek
1.2 uz by mel byt kazdym dnem, v cine uz se da dokonce stahnout

http://h6.baiyou100.com/h6/download/bud ... azaibuding

Doufam, ze bude opraven bug s cestou slz v kampani za tvrz. Od te doby to nehraji a cekam.....

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 9:05 pm
by kiliroy
adamlek wrote:1.2 uz by mel byt kazdym dnem, v cine uz se da dokonce stahnout

http://h6.baiyou100.com/h6/download/bud ... azaibuding

Doufam, ze bude opraven bug s cestou slz v kampani za tvrz. Od te doby to nehraji a cekam.....

V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 9:10 pm
by adamlek
kiliroy wrote:V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.


Ty stranky vypadaji oficialne...

Re: Novy patch

Posted: Thu Dec 15, 2011 11:35 pm
by Dave_Jame
Tento odkaz je od jednoho z insiderů, ale taky se říká že ten čínský patch není zcela plnohodnotný, navíc funguje jen na čínskou verzy

Re: Novy patch

Posted: Tue Dec 20, 2011 8:14 pm
by adamlek
Tak ten oficialni bug s cestou slz v kampani za tvrz neopravili, vubec se mne to nechce hrat od zacatku.... a to jsem kvuli tomu patchi schvalne cekal .... banda lemplu je to :evil: :evil: :evil: :evil:

Re: Novy patch

Posted: Tue Dec 20, 2011 8:18 pm
by Dave_Jame
Už jsem se o tom s někým bavil přímo v komentářích u dané novinky
Nakonec stačí pouze restartovat mapu

viz zde:
http://www.heroes-centrum.com/index.php?news_id=517#comm

Re: Novy patch

Posted: Tue Dec 20, 2011 8:33 pm
by adamlek
Tak to diky za info, ten restart uz zni lip :)

Re: Novy patch

Posted: Tue Dec 20, 2011 10:23 pm
by Valda79
Právě se mi stahuje patch 1.2, tak doufám že budou bugy opraveny (třeba to nepřibývání krystalů i když mám důl apod.)