Page 3 of 3
Re: Novy patch
Posted: Wed Dec 14, 2011 9:17 pm
by kiliroy
Ale já vám tu tvrdím, že min. u vylepšeného dává pořád někdy i o slušnou částku vyšší než max. damage. Útoky které se mi vyybaví např: 14-17 zranění 20, 45-55 zranění bylo přes 70. Už nevím jestli to takhle přesně je, ale aspoň tak 50x jsem u něj už zažil že přesáhl max. damage.
Epilog
Posted: Wed Dec 14, 2011 9:53 pm
by tomas29
Mám problém s epilogem. Dohrál jsem první misi epilogu, ale na druhou mě to nechce pustit. Patch 1.1.1. mám a hrál jsem všechny hrdiny za slzy. Nevíte někodo, kde je problém? Děkuji za pomoc.
Re: Novy patch
Posted: Wed Dec 14, 2011 9:57 pm
by Dave_Jame
Aby ti byla zpřístupněná druhá mapa epilogu, musíš mít minimálně jednoho hrdinu dohraného za krev. Epilogy mají dokončovat příběhy jednotlivých cest. Nejsou na sebe přímo navázány (jeden není pokračováním durhého)
Re: Epilog
Posted: Wed Dec 14, 2011 10:19 pm
by tomas29
Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".
Re: Epilog
Posted: Thu Dec 15, 2011 6:59 pm
by kiliroy
tomas29 wrote:Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".
Krev není zlá. Dá se ale říci že moje filozofie jsou totální slzy, tak je taky nemám rád. Jde o to že slzáci přemýšleji, hrají spíše defenzivně, nenechají se ovládat city a neradi popravují. U krve to je akorát obráceně.
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 7:04 pm
by Lucas Gryf
Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 7:09 pm
by kiliroy
Lucas Gryf wrote:Já to dělám takhle: "zlým" rasám (Orkové, Nekromanté, Démoni) dávám krev zato "dobrým " (Lidé, Nagy) dávám slzy.
Taky blbost. U nekromantů se mi právě nejhůře představuje že by vůbec někdo mohl mít takovou povahu. Vždyť to nepřímo v rozporu s jejich hlavní filozofií. Navíc tu kampaň ve výsledku přejedeš 2x takže to je uplně jedno. Já se hlavně rozhodoval podle schopností. A překvapivě jsem dopadl stejně jako ty. Ovšem u Azylu a pekla to byla chyba, u azylu protože pomsta bohů je žalostně slabá (na konci kampaně mi dávala 70% a max. 3000 damage) a u pekla protože nefunguje štěstí.
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 8:31 pm
by adamlek
1.2 uz by mel byt kazdym dnem, v cine uz se da dokonce stahnout
http://h6.baiyou100.com/h6/download/bud ... azaibudingDoufam, ze bude opraven bug s cestou slz v kampani za tvrz. Od te doby to nehraji a cekam.....
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 9:05 pm
by kiliroy
V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 9:10 pm
by adamlek
kiliroy wrote:V Číně se dá vše. Stačí věřit. Se vsadím že měly nelegální kopii dřív než to tvůrci vůbec dodělali xD.
Ty stranky vypadaji oficialne...
Re: Novy patch
Posted: Thu Dec 15, 2011 11:35 pm
by Dave_Jame
Tento odkaz je od jednoho z insiderů, ale taky se říká že ten čínský patch není zcela plnohodnotný, navíc funguje jen na čínskou verzy
Re: Novy patch
Posted: Tue Dec 20, 2011 8:14 pm
by adamlek
Re: Novy patch
Posted: Tue Dec 20, 2011 8:18 pm
by Dave_Jame
Už jsem se o tom s někým bavil přímo v komentářích u dané novinky
Nakonec stačí pouze restartovat mapu
viz zde:
http://www.heroes-centrum.com/index.php?news_id=517#comm
Re: Novy patch
Posted: Tue Dec 20, 2011 8:33 pm
by adamlek
Tak to diky za info, ten restart uz zni lip

Re: Novy patch
Posted: Tue Dec 20, 2011 10:23 pm
by Valda79
Právě se mi stahuje patch 1.2, tak doufám že budou bugy opraveny (třeba to nepřibývání krystalů i když mám důl apod.)