Page 21 of 37
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Mon Mar 29, 2010 8:11 pm
by Morgrim
Ale ti všichni se akorát pohodlně usadili a sledovali, jak je Raelag seká. SMRT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Tue Mar 30, 2010 2:32 pm
by MINOTAUR
Ale potom tam nabehla armáda Sopečných drakov a všetkých démonov pobili.Zivot!
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Thu Apr 08, 2010 9:12 pm
by Morgrim
Takže i Biaru. Smrt!
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Fri Apr 09, 2010 11:17 am
by asamm
osvobodil se ugrash a ochranil biaru a agraela ZIVOT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Sun Apr 11, 2010 12:19 pm
by asamm
utekli daleko od tud ZIVOT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Tue Apr 13, 2010 8:46 pm
by Morgrim
Ale ne dost daleko. SMRT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Wed Apr 14, 2010 4:58 pm
by asamm
ale ukázal se zvrat a prošli bránou do nedobytné pevnosti démonů ZIVOT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Sat Dec 11, 2010 6:46 pm
by roman
ale stráže se vzbouřili a pustili dovnitř legii archandělů, kteří to tam srovnali se zemí SMRT.
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Sun Dec 12, 2010 2:59 pm
by Shadow
Tak použili Kletbu podsvětí a bylo po Archandělech.
Život.
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Sun Dec 12, 2010 7:31 pm
by roman
jenže jeden pekelný pán chtěl Biaru přátelsky poplácat po zádech a zapomněl, že má v ruce meč a omylem ji propíchnul SMRT.
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Mon Dec 13, 2010 4:03 pm
by Shadow
Naštěstí měla brnění, takže to nebylo nic vážného.
život
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Mon Dec 13, 2010 5:57 pm
by roman
Naneštěstí to brnění nebylo dost pevné SMRT
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Tue Jan 11, 2011 6:08 pm
by Gorkan
Biare se to vsak jen zdalo a protoze byla prilis dlouho promenena v isabelu zacali ji suzovat nocni mury ale z tehle nocnich mur se probudila zivot
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Wed Jan 12, 2011 1:36 pm
by drsnak
Biara se ale dlouho divala na telvizi a usla mela zas nocni muru a spadla z postele . SMRT!
Re: Zachraňte Zehira!
Posted: Wed Jan 12, 2011 2:14 pm
by Gorkan
jenze tam byla porstare a tak spadla do mekkeho Zivot