Page 21 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Jan 22, 2011 10:25 pm
by Caius
Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane

Montezuma3 wrote:


To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?


Ne, myslim, ze to je jen jezero a odraz ve vodní hladině (podivej se např na ten strom)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Jan 22, 2011 11:13 pm
by GoodMan
Caius wrote:Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane

Montezuma3 wrote:


To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?


No i já mám problém určit, co to je (hlavně kvůli těm stromům a větvím, jeden vypadá jako bod pro propast, další jako bod pro jezero). Ale vzhledem k několika kamenům, co jen tak "visí", aniž by byli nijak drženi (leda tam není gravitace), to musí být jezero.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jan 24, 2011 11:13 am
by GoodMan

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jan 24, 2011 12:10 pm
by Liones
Kyklopky si myslím oblíbím, asi je zařadím na místo Behemontů. :lol:
Upřímně ale, ten základní Kyklop se mi líbí mnohem víc, je přirozenější a ..no je to Kyklop, jak má být. Vylepšená varianta ala rohatej démon je docela zbytečná, těch rohatců je i bez něj hromada a nechápu, proč dělají polovičního démona i z Kyklopa (vím, historii jejich vzniku jsem si četl, ale radši bych změnil historii, než dělal Kyklopa jako Démona).. :twisted:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jan 24, 2011 4:34 pm
by zdenek000
Jo kyklopy vypadaj skvěle.Ten první je sice přiřozenější to je pravda.Tak ted už stačí poslední rasa,některé dodělávky a hra bude na světě

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jan 24, 2011 5:58 pm
by jakubcha
zdenek000 wrote:Jo kyklopy vypadaj skvěle.Ten první je sice přiřozenější to je pravda.Tak ted už stačí poslední rasa,některé dodělávky a hra bude na světě


JJ já se uuuuuuuž tak těším! :D :D :D :D :D :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jan 26, 2011 7:21 am
by Rejthis
Tak to nejsi sám kdo se šíleně těší :twisted: :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jan 26, 2011 7:52 am
by jakubcha
Rejthis wrote:Tak to nejsi sám kdo se šíleně těší :twisted: :lol:


To je mi jasné ale kéž by to vyšlo už třeba zítra protože já to moc chci!!!!! :wink: :D :) :twisted: :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jan 26, 2011 7:05 pm
by Elreth
Ahojky nevíte někdo kdy bude demo od Heroes 6 , jen tak čistě náhodou jestli to nevíte...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jan 27, 2011 3:32 pm
by GoodMan
Pěkná sbírka obrázků z doposud uveřejněných frakcí a jednotek (mimo hrdinů - škoda, že tam chybí) od LongDarkBlues of Celestial Heaven

Azyl
http://img203.imageshack.us/img203/9682 ... ollage.jpg

Peklo
http://img511.imageshack.us/img511/9598 ... ollage.jpg

Nekropolis
http://img204.imageshack.us/img204/5193 ... ollage.jpg

Pevnost
http://img402.imageshack.us/img402/4896 ... ollage.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jan 27, 2011 3:35 pm
by GoodMan

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jan 27, 2011 6:52 pm
by jakubcha
GoodMan wrote:http://img266.imageshack.us/img266/8448/27012011.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... -ssotd.jpg
Další z "Obrázků dne".

BOMBA!!!! :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jan 27, 2011 7:06 pm
by Fuckinek
Kdy má H6 vlastně oficiálně vyjít?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jan 27, 2011 8:57 pm
by naruto34721
zda sa mi ze v aprili /duben

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jan 31, 2011 1:32 pm
by jakubcha
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... m:6-231-32

Tady je odkaz na hliněnou figurku Mickaela... :)