Page 21 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jan 22, 2011 10:25 pm
by Caius
Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane
Montezuma3 wrote:To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?
Ne, myslim, ze to je jen jezero a odraz ve vodní hladině (podivej se např na ten strom)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jan 22, 2011 11:13 pm
by GoodMan
Caius wrote:Tak ty jednotky jsou hodně povedeny - ten mučitel mi přijde o dost lepsi netz na artworku a ti ostatni vypadaji taky promakane
Montezuma3 wrote:To prostředí vypadá jako v podzemí, ale mate mne ta propast. Že by druhé patro podzemních chodem. Že by více úrovňové mapy?
No i já mám problém určit, co to je (hlavně kvůli těm stromům a větvím, jeden vypadá jako bod pro propast, další jako bod pro jezero). Ale vzhledem k několika kamenům, co jen tak "visí", aniž by byli nijak drženi (leda tam není gravitace), to musí být jezero.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jan 24, 2011 11:13 am
by GoodMan
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jan 24, 2011 12:10 pm
by Liones
Kyklopky si myslím oblíbím, asi je zařadím na místo Behemontů.
Upřímně ale, ten základní Kyklop se mi líbí mnohem víc, je přirozenější a ..no je to Kyklop, jak má být. Vylepšená varianta ala rohatej démon je docela zbytečná, těch rohatců je i bez něj hromada a nechápu, proč dělají polovičního démona i z Kyklopa (vím, historii jejich vzniku jsem si četl, ale radši bych změnil historii, než dělal Kyklopa jako Démona)..

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jan 24, 2011 4:34 pm
by zdenek000
Jo kyklopy vypadaj skvěle.Ten první je sice přiřozenější to je pravda.Tak ted už stačí poslední rasa,některé dodělávky a hra bude na světě
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jan 24, 2011 5:58 pm
by jakubcha
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jan 26, 2011 7:21 am
by Rejthis
Tak to nejsi sám kdo se šíleně těší

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jan 26, 2011 7:52 am
by jakubcha
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jan 26, 2011 7:05 pm
by Elreth
Ahojky nevíte někdo kdy bude demo od Heroes 6 , jen tak čistě náhodou jestli to nevíte...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jan 27, 2011 3:32 pm
by GoodMan
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jan 27, 2011 3:35 pm
by GoodMan
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jan 27, 2011 6:52 pm
by jakubcha
BOMBA!!!!

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jan 27, 2011 7:06 pm
by Fuckinek
Kdy má H6 vlastně oficiálně vyjít?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jan 27, 2011 8:57 pm
by naruto34721
zda sa mi ze v aprili /duben
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jan 31, 2011 1:32 pm
by jakubcha