Page 23 of 37

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Jan 22, 2011 5:18 pm
by Bušák
jenže skočila zrovna do výběhu s divokými gryfy , kteří se tam učili létat. SMRT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sat Jan 22, 2011 6:28 pm
by Khengi
ovšem gryfové zatím nebyli zuřivý ŽIVOT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sun Jan 23, 2011 6:53 pm
by Bušák
jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Sun Jan 23, 2011 7:38 pm
by drsnak
Bušák wrote:jenže její pád do jejich žrádla je opravdu rozzuřil. SMRT!

ale Isabela stihla v cas utict ZIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Mon Jan 24, 2011 1:37 pm
by Khengi
jenže gryfové rozbili klec a hnali se za ní

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Tue Jan 25, 2011 4:28 pm
by roman
Ale nakonec se ukázalo že si chtěli jen hrát a to žrádlo jim stejně moc nechutnalo. ŽIVOT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Tue Jan 25, 2011 6:06 pm
by Khengi
ovšem isabela tím rozzuřila hlídačku a trenérku gryfů, irinu a ta jí sekla mečem SMRT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Tue Jan 25, 2011 6:28 pm
by Bušák
Naštěstí netrefila žádné důležité orgány a tak se krvácející isabela doplazila do nemocnice a tam ji uzdravili. ŽIVOT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Tue Jan 25, 2011 7:17 pm
by drsnak
ale doktor poplet operaci nohy a isabela vykrvacela SMRT!

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Tue Jan 25, 2011 8:45 pm
by Khengi
ovšem doktor byl mág svtla a použil kouzlo regenerace ŽIVOT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Thu Jan 27, 2011 4:36 pm
by Bušák
Jenže toto kouzlo je náročné na manu , ta doktorovi explodovala a exploze zabila jeho i Isabelu. SMRT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Thu Jan 27, 2011 5:13 pm
by Khengi
isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Thu Jan 27, 2011 8:25 pm
by drsnak
Khengi wrote:isabela naštěstí spadla těsně před tím s postele ŽIVOT

ALE postel potom spadla na ni !smrt

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Jan 28, 2011 8:51 am
by Khengi
všem isabela měla brnění a ak se rozbilo en brnko ŽIVOT

Re: Zachraňte Zehira!

Posted: Fri Jan 28, 2011 1:15 pm
by drsnak
ale to isabele nepomohlo a postel ji udusila