Tak dámy a pánové myslím že ten obléhací stroj nemrtvých se jim opravdu povedl, což ostatně posudte sami , já myslím že tenhle pavouk stojí za to, ostatně znamení pavouka k nemrtvým patří...http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587
no, raději bych normální katapult...ale je to originální, a stejně si budu muset zvyknout
jo a k tomu datu vydání na Facebooku oficiální skupina M&M píše toto: Release date is Spring 2011 for now. When we have a more precise date, we'll let you know!
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Caius wrote:no, raději bych normální katapult...ale je to originální, a stejně si budu muset zvyknout
jo a k tomu datu vydání na Facebooku oficiální skupina M&M píše toto: Release date is Spring 2011 for now. When we have a more precise date, we'll let you know!
Tedy jinými slovy by to mělo vyjít na jaře tohoto roku a až budou mít přesnějíší datum tak nám dají vědět
Jinak k těm katapultům , mě se ty nápady líbí , jen doufám , že u lidí bude klasický katapult a ne třeba nějaký gryf DD
no ja nevim vsechny oblihaci stroje jsou hezky ale taky dost originalni no uidime jak budou vypadat v bitve
1.jsou nekromanti 2.jsou trpasilci 3.jsou temní s lesními elfy 4.jsou čarodějové 5.jsou skřeti 6.je azyl s peklem ale je to pro to že za některý rasy radši hraju to je můj pohled ,každý má pohled jiný . Jinak jsou vyvážený
mě by taky zajímalo co bude za artefakty. jeslli bude zase dračí zbroj-klasika, tak to bude super. jsem na ně docela zvědavej a na celý h6 vůbec
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti! Orkové budou vládnout světu, Irollan bude náš, budou vůči lidem mstít vendetu, doufám, že meč na bitvu máš, od Sheogu po svatou Gryfí říši, budou vlát orčí vlajky ve výši, Greimhein bude plnen zlata, každý ork tam hned chvátá, Hereshe budou přeplněny otroky, Stříbrné města zase poskoky, Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel, nejlepší ostří všech temnot a světel, orci budou bojovat nocí i dnem, výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
polní kuchyně? to tu ještě nebylo. co asi budou mít orkové?
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti! Orkové budou vládnout světu, Irollan bude náš, budou vůči lidem mstít vendetu, doufám, že meč na bitvu máš, od Sheogu po svatou Gryfí říši, budou vlát orčí vlajky ve výši, Greimhein bude plnen zlata, každý ork tam hned chvátá, Hereshe budou přeplněny otroky, Stříbrné města zase poskoky, Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel, nejlepší ostří všech temnot a světel, orci budou bojovat nocí i dnem, výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
hmm, a jestli tam budou ty nagy, tak budou mít krakeny! možná
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti! Orkové budou vládnout světu, Irollan bude náš, budou vůči lidem mstít vendetu, doufám, že meč na bitvu máš, od Sheogu po svatou Gryfí říši, budou vlát orčí vlajky ve výši, Greimhein bude plnen zlata, každý ork tam hned chvátá, Hereshe budou přeplněny otroky, Stříbrné města zase poskoky, Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel, nejlepší ostří všech temnot a světel, orci budou bojovat nocí i dnem, výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to