Page 23 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 01, 2011 9:28 pm
by jakubcha
gemball wrote:
Fuckinek wrote:Kdy má H6 vlastně oficiálně vyjít?


Přesné datum ještě není zřejmě známo ale v shopech je napsaná 1.Polovina roku 2011 takže tipuju tak červen,červenec,srpen.

Já jsem vždycky viděl duben 2011 takže nevím...uvidíme až to bude oznámeno...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 11:16 am
by Elreth
Tak dámy a pánové myslím že ten obléhací stroj nemrtvých se jim opravdu povedl, což ostatně posudte sami , já myslím že tenhle pavouk stojí za to, ostatně znamení pavouka k nemrtvým patří...http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 11:36 am
by Caius
no, raději bych normální katapult...ale je to originální, a stejně si budu muset zvyknout

jo a k tomu datu vydání na Facebooku oficiální skupina M&M píše toto: Release date is Spring 2011 for now. When we have a more precise date, we'll let you know! :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 12:53 pm
by Bušák
Caius wrote:no, raději bych normální katapult...ale je to originální, a stejně si budu muset zvyknout

jo a k tomu datu vydání na Facebooku oficiální skupina M&M píše toto: Release date is Spring 2011 for now. When we have a more precise date, we'll let you know! :)


Tedy jinými slovy by to mělo vyjít na jaře tohoto roku a až budou mít přesnějíší datum tak nám dají vědět :)

Jinak k těm katapultům , mě se ty nápady líbí , jen doufám , že u lidí bude klasický katapult a ne třeba nějaký gryf :DDD

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 2:59 pm
by Dave_Jame
Lidi mají kalsický trebuchet...
Katapulty už nějak nejsou v módě...

Edit...
Nebo když se na to tak podívám podrobněj..je to kombinace obojího...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 3:42 pm
by GoodMan
Lidský trebuchet (to slovo jsem ani neznal) - je perfektní.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 3:46 pm
by naruto34721
zaujimavy .. hodi sa k nim :D ... len ta podlozka je cudna taka nerealna

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 5:04 pm
by Dave_Jame
GoodMan wrote:Lidský trebuchet (to slovo jsem ani neznal) - je perfektní.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Tak jsi si obohatil slovník
Druh obléhacího stroje.. strýček Google tě poučí

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 5:44 pm
by drsnak
no ja nevim vsechny oblihaci stroje jsou hezky ale taky dost originalni no uidime jak budou vypadat v bitve

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 6:28 pm
by GoodMan
Dave_Jame wrote:
GoodMan wrote:Lidský trebuchet (to slovo jsem ani neznal) - je perfektní.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Tak jsi si obohatil slovník
Druh obléhacího stroje.. strýček Google tě poučí

Ne Google (jako takový). Wikipedie.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 02, 2011 9:54 pm
by Khengi
mě by taky zajímalo co bude za artefakty.
jeslli bude zase dračí zbroj-klasika, tak to bude super. jsem na ně docela zvědavej a na celý h6 vůbec

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 12:42 pm
by Montezuma3
To že má každý národ svůj katapult se mi líbí. Předpokládám, že stejné to bude i u ostatního vybavení (prskostřel, stánek, polní kuchyně)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 1:16 pm
by Khengi
polní kuchyně? to tu ještě nebylo. co asi budou mít orkové?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 2:03 pm
by Rejthis
Orkové :?: :?: ti budou mít tak možná holé kosti,bo si všechno sežerou během boje :lol: :lol: :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 2:20 pm
by Khengi
hmm, a jestli tam budou ty nagy, tak budou mít krakeny! možná