Page 24 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 4:54 pm
by gemball
Mě by zajímalo kdy Heroes VI vůbec bude v shopech protože někde píšou v dubnu někde už v únoru a někde zase až v 1.polovině roku 2011 každopádně už to nebude dlouhé čekání :-)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 5:08 pm
by Dave_Jame
Buď u všech barev tak laskav a buď piš česky nebo anglicky. A hlavně nepočešťuj..

Oficiálně měla hra vyjít v dubu. momentálně je to zaokrouhleno na první polovinu roku, ale odhadem duben. Z důvodu že oznámení 5 rasy bylo přeloženo na březen a jak bylo zděleno Insidery, bude tak učiněno těsně před vydáním hry.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 5:22 pm
by Khengi
už se těšim

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 6:15 pm
by GoodMan
Ono se to zdá možná hodně přehnané až nereálné, ale důvodem odložení odhalení poslední strany by mohlo být to, že se dříve, než zamýšleli, objevili koncepty Vodního lidu, a teď je spěšně předělávají... jak říkám, je to dost odvážné a nepravděpodobné, ale už jsem něco podobného zažil (a u Člověka Ježíše si nemohu vzpomenout, co za hru to bylo).

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 7:27 pm
by Khengi
hmm, hele a jo, vlastně máte už i popisi vod nich(vod vodního národa)?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 7:31 pm
by Elreth
Jak to myslíš?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 7:58 pm
by Khengi
kdy už budou na heroes centru, nějak nechvátám, ale já ty fotky neviděl protože místo toho se mi tam oběvili mývalové :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:11 pm
by Bušák
Khengi wrote:kdy už budou na heroes centru, nějak nechvátám, ale já ty fotky neviděl protože místo toho se mi tam oběvili mývalové :D


Teď si čet , že se ty koncepty předělávají , proč by se dávali na Heroes centrum , když nejsou oficiální ???

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 8:22 pm
by Khengi
říkám, že nespěchám, ale už se na ně těšim, doufam, že jsou official

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:15 pm
by GoodMan
Bušák wrote:
Khengi wrote:kdy už budou na heroes centru, nějak nechvátám, ale já ty fotky neviděl protože místo toho se mi tam oběvili mývalové :D


Teď si čet , že se ty koncepty předělávají , proč by se dávali na Heroes centrum , když nejsou oficiální ???


Ne, ne, ne. Já to jen napsal jako pouhopouhou domněnku, nikoliv fakt (ani já si nemyslím, že to dělají (z větší části), spíš v to doufám).

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:22 pm
by naruto34721
podla mna je to nepravdepodobne ... ale zase je vraj pravda ze ked takto oznamia hru (trailer a pod) tak neznamena ze je hra uz hotova mozno iba 70 % takze neda sa to vylucit...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 03, 2011 11:32 pm
by Dave_Jame
Tak co se týče pátého národa uveřejníme ho až bude oficiálně uveřejněn.
Je sice možné, že se ho rozhodli trošku poupravit,
ale je to spíš nepravděpodobné. spíš je to marketingový tah

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 7:25 am
by Khengi
hmmm, každopádně už se na h6 těšim

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 10:20 am
by Elreth
Ten obléhací stroj orků by mohl být velice dobrý,mylím že je dobré že tam nedaly nějaký katapult apd., skřeti stejně nejsou žádní staviteléhttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150096102304588&set=a.499406494587.272872.161184829587

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 10:41 am
by Khengi
házeč kamenů, dobrý