Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD15.jpg
Skřetí "katapult" - další druh Kyklopa připoutaný k řetězy ke kamenům.
(Už zde je, nikoliv ve vysokém rozlišení!)
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

vážení mohu se zeptat na kdy odhadujete demo Heroes VI, oznámení poslední rasy Heroes VI,vydání hry Heroes VI,...udávejte prosím přesné datumy(25. 5., 9. 4....atd.) a jsou to vaše tipy, může to být tudíž zajímavé .....(jestli se to bude třeba shodovat)....
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

vždyť už to tu vydávají, věčinou to ani není pravda, ta samá otázka jako všechny
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

začínám na ty katapulty měnit názor ten od skřetů má něco do sebe :)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo... :D
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

No to by bylo hezké ale řekni mi jak by si chtěl malým goblinem zničit hradbu...
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

jakubcha wrote:Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo... :D

Budou moci "obyčejní" Kyklopové.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Ano
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

dyť goblin by ani kamínek na tož pak hradby
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Však oni by si nějak poradili...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Montezuma3 »

Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)

Dík za podporu...jo to by celkem šlo nebo by je mohli nejdřív zabít a pak je nakazit nějakou nemocí...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)

To není špatný nápad, ale vůbec ne.
I tak ale předpokládám, že budou moci provádět s gobliny jen to, co mohli Kyklopové v předešlém dílu.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

hmm, otravovat zevniř? to by šlo navíc by jim už tak bylo špatně z toho letu.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Už to na hlavní straně ( ve QuickBoxu) napsal Dave-Jame, co si toho tam nevšimli!
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx

Snad všechny dosud zveřejněné jednotky ve 3D!
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Post Reply