Heroes VI a jeho tvorba
Re: Heroes VI a jeho tvorba
http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD15.jpg
Skřetí "katapult" - další druh Kyklopa připoutaný k řetězy ke kamenům.
(Už zde je, nikoliv ve vysokém rozlišení!)
Skřetí "katapult" - další druh Kyklopa připoutaný k řetězy ke kamenům.
(Už zde je, nikoliv ve vysokém rozlišení!)
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
vážení mohu se zeptat na kdy odhadujete demo Heroes VI, oznámení poslední rasy Heroes VI,vydání hry Heroes VI,...udávejte prosím přesné datumy(25. 5., 9. 4....atd.) a jsou to vaše tipy, může to být tudíž zajímavé .....(jestli se to bude třeba shodovat)....
Re: Heroes VI a jeho tvorba
vždyť už to tu vydávají, věčinou to ani není pravda, ta samá otázka jako všechny
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
začínám na ty katapulty měnit názor ten od skřetů má něco do sebe 
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo... 
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
No to by bylo hezké ale řekni mi jak by si chtěl malým goblinem zničit hradbu...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
jakubcha wrote:Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo...
Budou moci "obyčejní" Kyklopové.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
dyť goblin by ani kamínek na tož pak hradby
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Však oni by si nějak poradili...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
- Montezuma3
- Posts: 201
- Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře.
Dík za podporu...jo to by celkem šlo nebo by je mohli nejdřív zabít a pak je nakazit nějakou nemocí...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře.
To není špatný nápad, ale vůbec ne.
I tak ale předpokládám, že budou moci provádět s gobliny jen to, co mohli Kyklopové v předešlém dílu.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
hmm, otravovat zevniř? to by šlo navíc by jim už tak bylo špatně z toho letu.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Už to na hlavní straně ( ve QuickBoxu) napsal Dave-Jame, co si toho tam nevšimli!
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx
Snad všechny dosud zveřejněné jednotky ve 3D!
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx
Snad všechny dosud zveřejněné jednotky ve 3D!
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!