Page 25 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 10:43 am
by GoodMan
http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD15.jpg
Skřetí "katapult" - další druh Kyklopa připoutaný k řetězy ke kamenům.
(Už zde je, nikoliv ve vysokém rozlišení!)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 11:11 am
by Elreth
vážení mohu se zeptat na kdy odhadujete demo Heroes VI, oznámení poslední rasy Heroes VI,vydání hry Heroes VI,...udávejte prosím přesné datumy(25. 5., 9. 4....atd.) a jsou to vaše tipy, může to být tudíž zajímavé .....(jestli se to bude třeba shodovat)....

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 11:13 am
by Khengi
vždyť už to tu vydávají, věčinou to ani není pravda, ta samá otázka jako všechny

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 11:44 am
by Caius
začínám na ty katapulty měnit názor ten od skřetů má něco do sebe :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:02 pm
by jakubcha
Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo... :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:05 pm
by Elreth
No to by bylo hezké ale řekni mi jak by si chtěl malým goblinem zničit hradbu...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:07 pm
by GoodMan
jakubcha wrote:Mě se líbí ten skřetí katapult ale bylo by zajímavé kdyby používal gobliny jako specialní druh střeliva...přece to bylo v popisu goblinů...slouží jako potrava a střelivo pro kyklopy a u kyklopů..můžou použít gobliny jako střelivo... :D

Budou moci "obyčejní" Kyklopové.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:10 pm
by Elreth
Ano

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:13 pm
by Khengi
dyť goblin by ani kamínek na tož pak hradby

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:15 pm
by jakubcha
Však oni by si nějak poradili...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:20 pm
by Montezuma3
Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:22 pm
by jakubcha
Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)

Dík za podporu...jo to by celkem šlo nebo by je mohli nejdřív zabít a pak je nakazit nějakou nemocí...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:52 pm
by GoodMan
Montezuma3 wrote:Taky je můžou házet přes hradby jako výsadkáře. 8)

To není špatný nápad, ale vůbec ne.
I tak ale předpokládám, že budou moci provádět s gobliny jen to, co mohli Kyklopové v předešlém dílu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 12:57 pm
by Khengi
hmm, otravovat zevniř? to by šlo navíc by jim už tak bylo špatně z toho letu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 1:50 pm
by GoodMan
Už to na hlavní straně ( ve QuickBoxu) napsal Dave-Jame, co si toho tam nevšimli!
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx

Snad všechny dosud zveřejněné jednotky ve 3D!