Page 27 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 4:15 pm
by jakubcha
Ve 4 Ashina slza byla to vím protože tam byly speciální budovy ale nevím jak se k nim dostat (kromě cheatů)...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 4:40 pm
by Khengi
tam myslim nebyl ashan, bylo tam něco podobného, ale né ashina slza.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 5:23 pm
by Bušák
Tak abych to trochu uvedl na pravou míru.. pokud se nepletu grály začaly až v trojce (ve dvojce byl ultimátní artefakt , nebo tak něco). V HoMM III se to jmenovalo grál a v každém z hradů se pomocí tohoto grálu stavěl speciální budova´, nacházel se pomocí obelisků. Grál zůstal i ve čtyřce a také se s jeho pomocí stavěly speciální budovy ; najít se dá pomocí orákul , které mají více barev - sesbíráním všech orákul jedné barvy získáte mapu , kde můžete najít buďto grál a nebo nějaký jiný skrytý artefakt , který tam tvůrce umístil . No a v pětce se vrátili zase obelisky a také vznikají speciální budovy , akorát grál není grál , ale ashina slza.

Co se týče těch světů , tak myslím že první 3 díly na sebe navazují , začínají v Enrothu a ve třetím díle se děj přesouvá do erathie. U čtyřky si nejsem jisý , ale jednotlivé datadisky se odehrávají vždy v jedné části světa (the gathering storm - v oblasti bouře a hexisovi základny, winds of war - ve světě Chanonu).
S pátým dílem vzniká nový děj , nový svět , jiná mytologie a tak i grál byl přejmenován na ashinu slzu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Feb 04, 2011 7:42 pm
by gemball
Díky za doplnění znalostí ze světa Heroes Of Might And Magic Bušáku :-)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 4:26 pm
by Khengi
dobrý, já to říkal, že ve 4 a 3 nebyla ashina slza, ale grál

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 7:36 pm
by Caius
Pro ty, co ještě neviděli ty údajné koncepty jednotek páté rasy:

Image

ale pravý konec obrazu je uřízlý takže plná verze ja tady: http://i53.tinypic.com/2s7sydd.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 7:55 pm
by Fuckinek
Někde jsem četl, že grál přejmenovali v H5 na Ashinu slzu, protože s tím byli nějaký náboženský problémy...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 7:56 pm
by Khengi
hmm, dobrý

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 8:17 pm
by jakubcha
Caius wrote:Pro ty, co ještě neviděli ty údajné koncepty jednotek páté rasy:

Image

ale pravý konec obrazu je uřízlý takže plná verze ja tady: http://i53.tinypic.com/2s7sydd.jpg



To není konec...to je ten samý obrázek... :? :(

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 8:31 pm
by naruto34721
Ma to taky činsky nadich :D ... teda myslim si ze dost ale nevadi lebo skreti maju aztecky nadich a pasuje im to

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 9:35 pm
by gemball
To ale nejsou oficiální koncepty že ne ? A nevím jak vy ale já bych žádnou novou pátou rasu do Heroes ani nedával a dal tam nějakou která už v Heroes má zarostlé kořeny jako třeba Hvozd neboli Elfy na které jsem se tak těšil sakra :?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 10:34 pm
by Caius
To není konec...to je ten samý obrázek... :? :(


Není, na obrazku na foru chybi upgrady morske panny a wave warriora, na tom odkazu, jsou...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Feb 05, 2011 10:56 pm
by jakubcha
Caius wrote:
To není konec...to je ten samý obrázek... :? :(


Není, na obrazku na foru chybi upgrady morske panny a wave warriora, na tom odkazu, jsou...


Pardon to jsem přehlídl...moc se omlouvám... :wink: :oops:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:31 am
by Rejthis
No nic se neděje jsme jenom lidi :wink: No ještě tak dva tři měsíce a už to vyjde a pak budu pařit až se bude s compu vařit :twisted: :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 8:20 am
by Bušák
další rasy vyjdou v datasku(cích) , určitě nám nenechají jenom těhle pět ras..