Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 8:23 am
to já budu rpělivý. buď počkám až se sníží cena, nebo si to budu přát na vánoce
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Khengi wrote:to já budu rpělivý. buď počkám až se sníží cena, nebo si to budu přát na vánoce
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Dave_Jame wrote:Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit
To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?
Dave_Jame wrote:Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit
To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?
Khengi wrote:Dave_Jame wrote:Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit
To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?
souhlasim, třeba my nejsme exra bohatí a navíc třeba bude mít h6 pár chybiček a do vánoc by mohl být dobrej patch. podle mě je lepší hrát hru bez chyb a né s chybama
GoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.
Khengi wrote:nevadiloGoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.
tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.
GoodMan wrote:Khengi wrote:nevadiloGoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.
tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.
Ano, vadilo.
Rozdíl je asi v tom, že pro mně je důležitější (nebo raději nazvěme zábavnější) hra více hráčů než hra jednoho hráče.
GoodMan wrote:Khengi wrote:nevadiloGoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.
tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.
Ano, vadilo.
Rozdíl je asi v tom, že pro mně je důležitější (nebo raději nazvěme zábavnější) hra více hráčů než hra jednoho hráče.