Page 28 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 8:23 am
by Khengi
to já budu rpělivý. buď počkám až se sníží cena, nebo si to budu přát na vánoce

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 9:43 am
by GoodMan
Khengi wrote:to já budu rpělivý. buď počkám až se sníží cena, nebo si to budu přát na vánoce

To si to rovnou můžeš stáhnout z piratebay.com.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 9:57 am
by Khengi
a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 10:23 am
by GoodMan
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Ale hrát až po několika měsících od vydání. To radši dát pár stovek navíc a hrát hned, než si ušetřit těch několik stovek (kolik? dvě, tři?) a hrát to, až když už všichni na fóru tady budou řešit její konec a čekat na datadisk.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 10:30 am
by Dave_Jame
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit

To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 10:54 am
by Fuckinek
Dave_Jame wrote:
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit

To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?



Mně se stalo to samý. Hned jak H5 vyšel tak jsem si ho koupil a nemohl jsem ho hrát, protože jsem mněl slabé pc.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 10:56 am
by Khengi
Dave_Jame wrote:
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit

To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?

souhlasim, třeba my nejsme exra bohatí a navíc třeba bude mít h6 pár chybiček a do vánoc by mohl být dobrej patch. podle mě je lepší hrát hru bez chyb a né s chybama

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 11:25 am
by GoodMan
Khengi wrote:
Dave_Jame wrote:
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit

To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?

souhlasim, třeba my nejsme exra bohatí a navíc třeba bude mít h6 pár chybiček a do vánoc by mohl být dobrej patch. podle mě je lepší hrát hru bez chyb a né s chybama


Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 11:52 am
by Khengi
nevadilo
GoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.

tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 11:54 am
by GoodMan
Khengi wrote:nevadilo
GoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.

tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.

Ano, vadilo.
Rozdíl je asi v tom, že pro mně je důležitější (nebo raději nazvěme zábavnější) hra více hráčů než hra jednoho hráče.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 11:58 am
by naruto34721
ja si pockam na zverejnenie HW narokov... heroes 5 sam o sebe nema velke pozadavky takze dufam ze heroes 6 nebude mat velke ... ja si hru kupim lebo robim si aj svoju zbierku :D mam vsetky H5 a H3 origos .. stahovat sa oplati akurat tak strilacky podla mna (call of duty, a spol)..... a pockam si aj na cestinu chcem mat stoho zazitok a clovek sa nemusi kaslat zhananim cracku a spol lebo hned jak hra vyjde nebude uz na torentoch nejaky ten mesiac si pockate kym to bude kvalitne....

ja si najprv zahram s pc aby som sa naucil ked tak novu techniku a spol :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 12:01 pm
by Khengi
GoodMan wrote:
Khengi wrote:nevadilo
GoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.

tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.

Ano, vadilo.
Rozdíl je asi v tom, že pro mně je důležitější (nebo raději nazvěme zábavnější) hra více hráčů než hra jednoho hráče.


já s bráchou taky hraju horké křeslo, nebo Age of Empire 2. nemysli si, že mě to taky nebaví. ale já si prostě počkám na češtinu a na lepší patch, čili do vánoc. nehodlám tam luštit anglický jazyk.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 12:01 pm
by jakubcha
GoodMan wrote:
Khengi wrote:nevadilo
GoodMan wrote:
Tak já mám už před-objednanou šestku, hry nestahuji (stejně jako vy, oblíbené hry kupuji, a nejen hry). Ale abych zdůvodnil, proč si myslím, že je nejlepší mít hru hned, jak vyjde: já hraji nejraději on-line s jinými hráči, namísto boje s počítačem, a čím dříve budu mít hru, tím rychleji přijdu hraní na kloub a budu spíše schopen konkurovat dalším. Když jsem hrál Command and Conquer 3, měl jsem jít až půl roku po vydání, takže jsem neměl možnost, ani kvalitu, konkurovat třeba první stovce nejlepších hráčů, a až o další půl rok jsem byl v žebříčku na těch nejlepších místech, a stejně tak jsem nemohl být z těch tisíců hráčů první (vzhledem k počtu odehraných her, jenž jsou v tisících). U Heroesů to bude jiné (žádné žebříčky hráčů z celého světa, ani toliko hráčů), a přece ctižádost mi nedá a chci soupeřit s dalšími a porážet je.

tak třeba, já hraju s bráchou horké křeslo. toe se dostal nedávno a byl jsem rád, a vůbec mi nevadilo, že jsem to dostal pozdě.stejně to bylo z hof(který už brácha vymazal.), vůbec mi nevadilo, že nemáme toe. a tobě by vadilo, jenom to, že to dostaneš pozdě.

Ano, vadilo.
Rozdíl je asi v tom, že pro mně je důležitější (nebo raději nazvěme zábavnější) hra více hráčů než hra jednoho hráče.


Proč se tu o tom hádáte?Každý má rád něco jiného...někdo chce hrát hned a mít náskok na online žebříčku a jinému stačí hrát později s bráchou na horkém křesle...a co má být?tak každý to hraje jindy a hlavní je to že se u toho zabaví a to se mi zdá nejdůležitější ne?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 12:47 pm
by Khengi
hm, máš pravdu

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 2:18 pm
by jakubcha
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx
Tady je odkaz na Skřetí hrad pro ty co ho ještě neviděli... :mrgreen: :D