Heroes VI a jeho tvorba
Re: Heroes VI a jeho tvorba
ten už vidělo hodně lidí.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
my chceme vidiet jak vyzera z vnutra 
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Dave_Jame wrote:Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit
To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?
Tak to je zvlastni blbosti,ze sis nezjistil jaka ma hra hardware naroky ,neco podobneho se mi stalo s grafikou mel jsem ji totiz v compu integrovanou a heroes V my nejel,hned v ten den sem bezel za kamosem do pc prodejny a on my na dluh prodal normal grafic kartu a uz sem paril
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra
tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Khengi wrote:naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra
tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
Ty si vážně myslíš, že ti ukáží skřetí pevnost zevnitř?
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Khengi wrote:naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra
tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
A asi tak za 2 měsíce to uvidíme přímo ve hře kterou máme rádi a kterou budeme hrát...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
třeba jo, ale to bych si zkazil pocit ze hry
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
myslel som to tak ked otvorite hru jak v h5 ze tam bude pobehovat kamera...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Khengi wrote:docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.
Tak bývá to tak, že hrdinové, co mají na hrudi dva kopečky, jsou ženy, a vůbec jejich tvář je více souměrná (asi tvůrci mají rádi Michelle Pfeiffer). Co se týká oblečení, tam nevidím rovněž problém. Ale se zbytkem tvých rozpoznávacích problémů bych souhlasil, to by bylo fajn.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Cože?!
"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby
A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěřím
a s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko
D ale proč ne
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Bušák wrote:Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěříma s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko
D ale proč ne
![]()
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Khengi wrote: já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.