Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

ten už vidělo hodně lidí.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

my chceme vidiet jak vyzera z vnutra :D
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

Dave_Jame wrote:
Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz

Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit

To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?


Tak to je zvlastni blbosti,ze sis nezjistil jaka ma hra hardware naroky ,neco podobneho se mi stalo s grafikou mel jsem ji totiz v compu integrovanou a heroes V my nejel,hned v ten den sem bezel za kamosem do pc prodejny a on my na dluh prodal normal grafic kartu a uz sem paril :wink: ale to je jak vysel poprve heroes V takze davno ,ale jde vydet co fanatik nebo fanda je schopen udelat jen proto abych si tu hru zahral :lol:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra :D

tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Khengi wrote:
naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra :D

tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).

Ty si vážně myslíš, že ti ukáží skřetí pevnost zevnitř?
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Khengi wrote:
naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra :D

tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).

A asi tak za 2 měsíce to uvidíme přímo ve hře kterou máme rádi a kterou budeme hrát... :D :) :lol: 8) :mrgreen:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

třeba jo, ale to bych si zkazil pocit ze hry
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

myslel som to tak ked otvorite hru jak v h5 ze tam bude pobehovat kamera...
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Khengi wrote:docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.

Tak bývá to tak, že hrdinové, co mají na hrudi dva kopečky, jsou ženy, a vůbec jejich tvář je více souměrná (asi tvůrci mají rádi Michelle Pfeiffer). Co se týká oblečení, tam nevidím rovněž problém. Ale se zbytkem tvých rozpoznávacích problémů bych souhlasil, to by bylo fajn.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)

Cože?!

"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby

A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Bušák »

Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěřím :D a s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko :DD ale proč ne :D
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

Bušák wrote:Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěřím :D a s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko :DD ale proč ne :D
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..


já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Bušák »

Khengi wrote: já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.

:D Na potterovi sem byl dvakrát :D To je přesně vzorovej film , kterej sem měl na mysli v tom výše uvedeném komentu :D
Post Reply