Page 29 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 2:34 pm
by Khengi
ten už vidělo hodně lidí.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:05 pm
by naruto34721
my chceme vidiet jak vyzera z vnutra

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:05 pm
by Rejthis
Dave_Jame wrote:Khengi wrote:a proč? lepší je original a navíc neutratim tolik peněz
Chlapče právě sis u mě získal velice dobrý kredit
To GoodMan
není důležité hru hrát hend po vydání.. Někdo na to nemá čas, jiný peníze, Jiný třeba stroj.. Já si pamatuji. že když vyšli heroes 5, Hnd jsme si je předobjednal.. ale neměl jsem je kde hrát.. trvalo 2 a půl roku než jsem měl patřičně silný PC. A ještě větší zábava je v tom, že stejně tak jsem si Kupoval ToE, které takže jsem měl dva díli heroes a neměl jsem je kde hrát. Zábavné ne?
Tak to je zvlastni blbosti,ze sis nezjistil jaka ma hra hardware naroky ,neco podobneho se mi stalo s grafikou mel jsem ji totiz v compu integrovanou a heroes V my nejel,hned v ten den sem bezel za kamosem do pc prodejny a on my na dluh prodal normal grafic kartu a uz sem paril

ale to je jak vysel poprve heroes V takze davno ,ale jde vydet co fanatik nebo fanda je schopen udelat jen proto abych si tu hru zahral

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:09 pm
by Khengi
naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra

tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:40 pm
by GoodMan
Khengi wrote:naruto34721 wrote:my chceme vidiet jak vyzera z vnutra

tak to uvidíme tak asi za týden(podle mě).
Ty si vážně myslíš, že ti ukáží skřetí pevnost zevnitř?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:41 pm
by jakubcha
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:47 pm
by Khengi
třeba jo, ale to bych si zkazil pocit ze hry
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:54 pm
by naruto34721
myslel som to tak ked otvorite hru jak v h5 ze tam bude pobehovat kamera...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 4:01 pm
by Khengi
docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 4:10 pm
by GoodMan
Khengi wrote:docela by mě zajímali tři věci : doufám, ž už u hrdinů půjde rozlišit jestli je to ženská nebo chlap. už mě to trošku štve, vždy´t i když je to ženská tak řve jako chlap, má oblečení jako chlap atd. taky by bylo dobrý(nevěřim, že to udělají) aby ti hrdinové vypadali jak na obrázku ve skillu a za třetí(tohle už je totální kravina)aby na hrdinech byli vidět jejich artefakty. to by bylo pěkný.
Tak bývá to tak, že hrdinové, co mají na hrudi dva kopečky, jsou ženy, a vůbec jejich tvář je více souměrná (asi tvůrci mají rádi Michelle Pfeiffer). Co se týká oblečení, tam nevidím rovněž problém. Ale se zbytkem tvých rozpoznávacích problémů bych souhlasil, to by bylo fajn.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 4:58 pm
by Caius
no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 4:59 pm
by GoodMan
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Cože?!
"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby
A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 5:53 pm
by Bušák
Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěřím

a s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko

D ale proč ne
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 6:03 pm
by Khengi
Bušák wrote:Caius ty vousy nejspíš myslel na to , že u trpaslíků nerozeznávají u modelů ani ženy ani muže(tedy tak sem to pochopil ) což je fakt , že pokud je to nekampaňový hrdina , tak je vždy jeden základní model hrdiny , nehledě na pohlaví. V tomhle se mi zase líbila čtyřka , že každý národ měl 4 typy hrdinů - muž/žena bojovník a muž/žena kouzelník. takže já bych taky souhlasil s odlišením hrdinů. Co se týče obličejů , tak bych samozřejmě byl taky rád , ale moc tomu nevěřím

a s těmi artefakty na těle , byste z toho už udělali WoWko

D ale proč ne
Ještě ste se tu hádali , jak a kdy si koupíte hru.. já si jí koupím , hned , jak to bude možné. Ne kvuli žebříčkům ani ničemu podobnému ,a le prostě proto , že se na to těším a nemohl bych čekat někdy do vánoc. Stejně tak jako na dobrý film půjdu do kina a nebudu čekat až vyjde na DVD , i když to pro mě bude dražší..
já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Feb 06, 2011 6:37 pm
by Bušák
Khengi wrote: já sem taky nečekal na to až bude harry potter a relikvie smrti na dívku a šel jsem se ségrou a s pár dalšíma lidma na to do kina. jinak tu hru, tu si pořídím jak se mi vyskytne příležitost nebo prostě počkám na vánoce.

Na potterovi sem byl dvakrát

To je přesně vzorovej film , kterej sem měl na mysli v tom výše uvedeném komentu
