Heroes VI a jeho tvorba
Re: Heroes VI a jeho tvorba
to jo, ale bavme se o h6
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Co si myslíte že bude mít ta poslední rasa za katapult?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladu
alebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum
btw.. ten pekelny katapult to ta husenica
(ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene
btw.. ten pekelny katapult to ta husenica
Re: Heroes VI a jeho tvorba
GoodMan wrote:Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Cože?!
"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby
A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!
Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
ty drobný nemyslim, ale ty meče a tak
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Caius wrote:GoodMan wrote:Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)
Cože?!
"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby
A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!
Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)
ale existuje niekde taky opravny program kde sa rozozna ci to je zenska alebo chlap ...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
kde? máš na něj stránku?
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
neviem ci bude fungovat lebo ja som ho mal z nejakej ruskej stranky.....
http://www.heroes-centrum.com/h5/mody - tam dole to je
//: neviem ci pojde na ToE
http://www.heroes-centrum.com/h5/mody - tam dole to je
//: neviem ci pojde na ToE
Re: Heroes VI a jeho tvorba
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587 Docela hezký most, co myslíte?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
cool, oproti pětce
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Heroes VI a jeho tvorba
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587
Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?
Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
naruto34721 wrote:zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladualebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum
btw.. ten pekelny katapult to ta husenica(ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene
Ale je možné že ty kameny nebude plivat ale jen vyhrabávat a házet tou hubou...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Heroes VI a jeho tvorba
jakubcha wrote:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150097635279588&set=a.499406494587.272872.161184829587&pid=6033938&id=161184829587
Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?
A to vajíčko jsem zakroužkoval pro ty co se jim ho nepovedlo najít...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Heroes VI a jeho tvorba
inak ta grafika sa zmenila na realnejsie farby.. trosku cudne to je ale nevadi 