Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

to jo, ale bavme se o h6
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Co si myslíte že bude mít ta poslední rasa za katapult?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladu :D alebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum

btw.. ten pekelny katapult to ta husenica :D (ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene
User avatar
Caius
Posts: 132
Joined: Sun Sep 30, 2007 1:43 pm
Location: Irollanské hvozdy

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Caius »

GoodMan wrote:
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)

Cože?!

"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby

A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!


Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

ty drobný nemyslim, ale ty meče a tak
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

Caius wrote:
GoodMan wrote:
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)

Cože?!

"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby

A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!


Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)

ale existuje niekde taky opravny program kde sa rozozna ci to je zenska alebo chlap ...
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

kde? máš na něj stránku?
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

neviem ci bude fungovat lebo ja som ho mal z nejakej ruskej stranky.....

http://www.heroes-centrum.com/h5/mody - tam dole to je

//: neviem ci pojde na ToE
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Khengi »

cool, oproti pětce
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

A tu je ještě ukázka z editoru... 8) :mrgreen:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

naruto34721 wrote:zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladu :D alebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum

btw.. ten pekelny katapult to ta husenica :D (ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene


Ale je možné že ty kameny nebude plivat ale jen vyhrabávat a házet tou hubou... :?:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

jakubcha wrote:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150097635279588&set=a.499406494587.272872.161184829587&pid=6033938&id=161184829587

Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?


A to vajíčko jsem zakroužkoval pro ty co se jim ho nepovedlo najít...
167652_10150097635279588_161184829587_6033938_1659878_n.jpg
167652_10150097635279588_161184829587_6033938_1659878_n.jpg (108.94 KiB) Viewed 3357 times
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

inak ta grafika sa zmenila na realnejsie farby.. trosku cudne to je ale nevadi :D
Post Reply