Page 30 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 6:58 pm
by Khengi
to jo, ale bavme se o h6

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:29 pm
by jakubcha
Co si myslíte že bude mít ta poslední rasa za katapult?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:37 pm
by naruto34721
zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladu :D alebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum

btw.. ten pekelny katapult to ta husenica :D (ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:40 pm
by Caius
GoodMan wrote:
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)

Cože?!

"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby

A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!


Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:45 pm
by Khengi
ty drobný nemyslim, ale ty meče a tak

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 7:45 pm
by naruto34721
Caius wrote:
GoodMan wrote:
Caius wrote:no tak nevim, ale v Heroes V mají i ženské vousy (trpaslíci)

Cože?!

"Kultura trpaslíků je značně řízená muži – ačkoliv ženy nejsou ani vousaté, ani tak vzácný, jako by si někdo mohl myslet." Stačí kouknout na profily Sveai, Ingi a Ebby

A i kdyby jsi měl pravdu, jak to vyvrací můj názor?
A úplně na konec: o vousech tu nepadlo ani slovo!


Ne ani slovo tu o nich nepadlo, ale tvrdis ze zeny se poznaj tak a tak ve hre, to je jasny, ale v heroes V u nekampaňových hrdinů prostě nepoznáš, jestli je to ženská nebo chlap (podle 3D modelu) protože ten je buďto jaksi oboupohlavní (čaroděj zahalený skoro od hlavy až k patě a na slonovi, elf s dlouhými vlasy v "unisex " oděvu) nebo je to chlap (trpaslík s plnovousem a hlubokým hlasem na mamutovi eventuelně ork - bez ňader - na býkovi) takže v Heroes V to prostě není poznat, nebo je to vždy chlap. Takže si taky myslim, ze by bylo fajn je ve hře rozeznat uz na prvni pohled, alespoň pohlaví, ale ideálně i konkrétní hrdiny. Co se týče těch artefaktů tak o tom pochybuji - bylo by to příliš komplikované, a u některých artefaktů zbytečné (čtyřlístek, nějaké drobné artefakty co se dávají třeba do kapes)

ale existuje niekde taky opravny program kde sa rozozna ci to je zenska alebo chlap ...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 8:01 pm
by Khengi
kde? máš na něj stránku?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Feb 06, 2011 8:04 pm
by naruto34721
neviem ci bude fungovat lebo ja som ho mal z nejakej ruskej stranky.....

http://www.heroes-centrum.com/h5/mody - tam dole to je

//: neviem ci pojde na ToE

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 10:25 am
by Elreth

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 2:19 pm
by Khengi
cool, oproti pětce

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 6:42 pm
by jakubcha
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 6:43 pm
by jakubcha
A tu je ještě ukázka z editoru... 8) :mrgreen:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 6:45 pm
by jakubcha
naruto34721 wrote:zalezi aka to bude ak to budu vodny tak to mozno budu nejake kusy ladu :D alebo normal kamene ale nejaky iny stroj/monstrum

btw.. ten pekelny katapult to ta husenica :D (ci co to je ) bude podla mna "pluvat" horiace kamene


Ale je možné že ty kameny nebude plivat ale jen vyhrabávat a házet tou hubou... :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 6:49 pm
by jakubcha
jakubcha wrote:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150097635279588&set=a.499406494587.272872.161184829587&pid=6033938&id=161184829587

Tohle je něco jiného než bylo objevování v 5 ne?


A to vajíčko jsem zakroužkoval pro ty co se jim ho nepovedlo najít...
167652_10150097635279588_161184829587_6033938_1659878_n.jpg
167652_10150097635279588_161184829587_6033938_1659878_n.jpg (108.94 KiB) Viewed 3373 times

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Feb 07, 2011 6:50 pm
by naruto34721
inak ta grafika sa zmenila na realnejsie farby.. trosku cudne to je ale nevadi :D