Page 4 of 4

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sat Feb 05, 2011 10:38 am
by drsnak
Bušák wrote:Já teda enty moc nevyužiju , leda tak když bráním hrad proti přesile a rozbijou mi část hradeb , tak tam postavím enta , aby držel jednotky v příkopu a tak postupně umíraly :D

ja enty mam rad kdyz vam zautoci na hradby tak dlouho vydrzi kdyz k tomu nekoho zakoreni tak muzu s drakem a s vilou dopredu a s lovci, druidy strilet a jednrožci a tanecniky tam je branit proti leteckejm jednotkam hvozd je silny mesto s entem

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Sun Feb 06, 2011 8:32 am
by Bušák
Na obranu je ent dokonalej a počtem životů se může rovnat i některým jednotkám 7. úrovně , ale jelikož já mám rači dinamické boje , tak dám přednost jednotkám s vysokým útokem a proto mě entové moc nelákají..

Re: Nejlepší alternativní jednotka 5. úrovně

Posted: Wed Apr 20, 2011 9:33 pm
by r3v3r3nd
Tak ja hram za Sylvan asi najviac a musim povedat ,ze ten Ent je riadna pecka aj s tym jeho bonusom populacie.
Mne skoro vzdy ostatnu na konci boja a potom to ma protivnik tazke... 8)
A pri Sylvane nepomoze ani vysoky utok.... jediny ktori maju vysoky utok su Ludia,Barbari a Demoni...
Demoni su najslabsi v obrane ,tam to pada jak hruska s jablkom...
Barbari su silny to hej ,ale oproti oblubenemu nepriatelovi ta ich krv je stale nic... :twisted:
A ludia? no povedzme ,ze ked moj strelec pojde na tah tak nepriatelovi nepomoze ani o 40 paladinov viac...
A to nehovorim o baliste a moralke ak nahodou pride.... nevaham a berem... :wink:
Inac by ma zaujimala nejaka taktika proti Sylvanu ....mate nejaku? :o