Page 4 of 8

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Mon Aug 18, 2008 11:50 am
by Zehir
Tady je jedna věc u hraničářů, oni nemusí mít destrukci s 1000 škod, oni stejně jako rytíři jsou spíše na magii světla nebo temnoty, protože ne vždycky je imploze s 1000 škod lepší, než hromadná výdrž.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Mon Aug 18, 2008 12:17 pm
by Ylaya
Já u Ylayi(V hof)mněla implozi za 2000 škod!A navíc jsem u Ylayi mněla i magii přivolání a temnotu.A ještě štěstí.TAkže Ylaya u mně byla rozhodně lepší než třeba Findan! :!: :lol: :lol:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Mon Aug 18, 2008 5:53 pm
by Zehir
Ylaya wrote:Já u Ylayi(V hof)mněla implozi za 2000 škod!A navíc jsem u Ylayi mněla i magii přivolání a temnotu.A ještě štěstí.TAkže Ylaya u mně byla rozhodně lepší než třeba Findan! :!: :lol: :lol:

Ale Findaan má u každé jednotky štěstí, a to je dost dobrý bonus.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Mon Aug 18, 2008 7:14 pm
by Ylaya
To je pravda ale u mně byla prostě lepší Ylaya....

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:33 am
by Zehir
Ylaya wrote:To je pravda ale u mně byla prostě lepší Ylaya....

A u mně byl nejlepší Zehir :lol: :D :lol:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 8:12 am
by Ylaya
U mně byla nejlepší Ylaya nebo Freyda...U freydy jsem mněla asi 34 útoku a 30 obrany 15 síly kouzel a 12 znalostí.(Samozřejmně jsem u ní mněla expertní osvícení).(A bylo to v hof)A U Ylayi jsem mněla 35 útoku 23 obrany,32 síly kouzel a 20 znalostí.TAky expertní osvícení.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:46 pm
by Zehir
Ylaya wrote:U mně byla nejlepší Ylaya nebo Freyda...U freydy jsem mněla asi 34 útoku a 30 obrany 15 síly kouzel a 12 znalostí.(Samozřejmně jsem u ní mněla expertní osvícení).(A bylo to v hof)A U Ylayi jsem mněla 35 útoku 23 obrany,32 síly kouzel a 20 znalostí.TAky expertní osvícení.

Je to ale makačka a stojí to hodně nervů to vylepšování hrdiny v Normálním a HOF ale v Toe si zajdeš na pána vzpomínek a máš to.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:06 pm
by Ylaya
přesně tak.Ale U WArlocka se nemusíš obávat když dáš třeba magii temnoty.TA je u něj taky dobrá!

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:08 pm
by Zehir
Ylaya wrote:přesně tak.Ale U WArlocka se nemusíš obávat když dáš třeba magii temnoty.TA je u něj taky dobrá!

Já když dvě magie tak destruktivní a přivolávací, přivolávací se mi podle mě hodí.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:11 pm
by Ylaya
Já taky tyhle dvě.A kašlala jsem na hněv elementů!

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:16 pm
by Zehir
Ylaya wrote:Já taky tyhle dvě.A kašlala jsem na hněv elementů!

U Warlocka to není moc extra schopnost, neuraž se.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:21 pm
by Ylaya
je TO PŘÍŠERNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mNĚLI TAM DÁT TŘEBA:kOUZLA wARLOCKA BUDOU O SEDMDESÁT PROCENT ÚČINĚJŠÍ NEBO TAK NĚCO!

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:23 pm
by Zehir
Ylaya wrote:je TO PŘÍŠERNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mNĚLI TAM DÁT TŘEBA:kOUZLA wARLOCKA BUDOU O SEDMDESÁT PROCENT ÚČINĚJŠÍ NEBO TAK NĚCO!

Jestli cheš mít hněv elementů učinný tak musíš navštívit hodně krystalů ve městech kobky.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:24 pm
by Ylaya
přesně tak.Ale elementární vize ta schopnost není špatná.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:25 pm
by Ylaya
ale horší je nezadržitelný výpad.